Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki vagyok. Valaki nyugtasson...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok. Valaki nyugtasson meg vagy valami. Ez micsoda?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálunk a barátnőm először. Elkísértem a hévhez és ott lazán megkérdeztem tőle, hogy nem vit-e el semmit. Azt mondta, hogy nem. És igazából én nem is gondolkoztam ezen a dolgon. De ma reggel ráírok, felhívom, semmi. Akkor valahigy tudtam vele 2 szót váltani messengeren. Azt mondta, hogy megkapta az új telefonját és azt állítgatta, de most feküdne vissza aludni. Azóta vagy 7-szer felhívtam, messengeren ráírtam, sms-t küldtem, minden lehető módon próbaltam elérni de semmi. Mert ugye közbe rajöttem, hogy tegnap ezt mondtam és lehet, hogy haragszik. Aztán végre aktív volt messengeren ezért egyből felhívtam. Nem vette fel, de le se rakta. De utana már nem volt aktív...... tényleg nagyon félek, mert szerelmes vagyok belé és arrób beszélgetünk, higy bemutatna a szüleinek..... szokott ilyet csinálni, hogy aktív de nem válaszol, meg nem veszi fel a telefont, de még nem volt az, hogy ez ilyen sokáig eltartson (reggel 8:37-kor mondta, hogy feküdne vissza aludni). Mit tudtok erre mondani?
2017. aug. 7. 16:04
 1/10 A kérdező kommentje:
A messemgert nem látja és a barátnője sem veszi fel a telefont!
2017. aug. 7. 16:05
 2/10 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit. Ha továbbra sem reagál akkor meg hagyd a fenébe.
2017. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Várj....Te kajak azt kérdezted meg tölle hogy elvitt e tölletek valamit? :O

Mond hogy nem...kérlek.

2017. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A sírás kerülget. Kérlek, normalis válaszokat adjatok. Nem tudom csak úgy otthagyni! A barátnőm akibe szerelmes vagyok és hányingerem van mert ezt mondtam neki!
2017. aug. 7. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Túlreagáltad a dolgot. Várj!
2017. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most mi a normálatlan abban hogy megkérdeztem hogy ezt mindtad e???


Már ne is garagudj de szerintem készülj fel a szakításra.Barom voltál hogy ilyet kérdeztél.Én már ott dobtalak volna...

2017. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány egy kicsit laza és ő is szeret téged, túlteszi magát a parasztságodon. Menj el hozzá esetleg személyesen, így is jelezheted, hogy fontos a számodra.
2017. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért kérdeztél tőle ilyet?

Szerinted mennyire esett jól neki, hogy ilyet feltételezel róla?? Nyílván megharagudott. De egy kis idő után biztos megnyugszik.

2017. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mégis hogy kérdezhetsz ilyet a barátnődtől?Hogy jutott ilyen egyáltalán eszedbe?Vagy te minden vendégedről ezt feltételezed?

Ha nekem állna elő a barátom ilyennel,én is néznék mint borjú az új kapura.Biztos nem esne jól nekem,mint kb senkinek.Már ott helyben bocsánatot kellett volna kérned,hogy "de hülye vagyok,ezt nem tudom miért kérdeztem".

Mindegy,most már ne fúrdald magad.Írd meg messengeren,hogy sajnálod hogy bunkó voltál vele.Majd ha lesz ideje,elolvassa.Ha nem fúj rád,simán megnyugtat majd,hogy nem haragszik rád.Ennyiért nem fog szakítani veled,ha szeret.

2017. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdésedet, és látni fogja, mennyire szánod-bánod.
2017. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!