Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha 17 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 17 évesen még nem volt pasim? Csak mert kb minden velem egykorú ismerősömnek volt már valakije, és néha azt érzem, ciki, hogy nekem még nem.

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz. És nem érezd cikinek.
2017. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem, jobb a lónak ezen oldalán lenni, mint a másikon hidd el.

Talán érdekesebb kérdés lenne, hogy miért nem?

2017. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki sem fogott meg annyira, hogy összeálljak vele. Én meg nem szeretnék érzelmek nélkül összejönni akárkivel.
2017. aug. 7. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor még véletlenül se kavarj olyannal, aki csak pár kocka vagy szimplán nem érdekel. Szerintem idővel találkozol olyannal, aki majd fog érdekelni.
2017. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves vagyok és nekem sem volt még barátom, mivel nem szeretnék random összejönni valakivel. A barátaim és ismerőseim is pozitívumként élik meg a helyzetet, egyáltalán nem érzem hatránynak vagy rossz embernek magam emiatt.
2017. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerencsés vagy. A szüleimnek nincs gondja vele, de a többi embernek a környezetemben mindig fel kell hoznia ezt a témát. "Miért nem szedsz végre össze valakit? Nincs szükséged egy fiúra?" Hát basszus nagyon nincs. De azért néha nagyon idegesítő.
2017. aug. 7. 17:33
 7/8 A harmadik szem ***** válasza:
Nem gáz, de ha a magas elvárások miatt nincs, akkor az nem is egészséges.
2017. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a magas elvárások miatt nincs.
2017. aug. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!