Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Barátnőm és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Barátnőm és én 13 évesek vagyunk (pubertás kor). Én vagyok 172 cm ő volt 170. De miért van hogy "nagyot nőtt" és most 178 cm magas? Ciki hogy magasabb nálam? Mitől van hogy magasabb mint az egykorú fiúk/lányok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Heló!


Ahány ember, annyiféle test, működés...


Miért így van? Mert így alakult, a növekedése így ment végbe a biológiai folyamatokon keresztül. Pont, ennyi, kész. Lehet, hogy majd tovább is nő, lehet, hogy nem.


Továbbá, 13 évesek vagytok! 13! Azt firtatod, hogy ciki, hogy magassabb lett? Látszik, hogy még éretlen vagy - valószínáleg ő is. És az is, hogy niylván eről nem beszéltél vele - nem mitnha bármi kifogásolható lenne, vagy bármi olyan, aminek zavarnia kellene téged...

2013. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is 13 éves, vagyok (lány). nem (annyira) gáz, én nem tudom pontosan milyen magas vagyok, de kb olyan magas mint a barátnőd. amúgy ez azért van mert a lányok hamarabb kezdenek el "fejlődni" mint a fiúk. nálam 1 kivételével minden fiú fél fejjel kisebb.:)
2013. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, az ismerősök köréből meg én vagyok a legmagasabb xD kivéve őt :)
2013. okt. 10. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor nem ciki, ha nem szereted, akkor ciki.

Nehogy már a divat, mások véleménye diktálja a párkapcsolatod!

Azt szeretsz, aki bejön neked. Nem azt akit a haverjaid, fórumozók, válaszolók elfogadnak!

2013. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 1/4 köszi, de tanulj meg írni ;) amúgy kajak köszi :D
2013. okt. 13. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!