Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Egy játékban ismerkedtem meg vele, tök véletlen. De azóta sem bánom! Hihetetlen aranyos, jó a humora, kedves, minden ami kell. És még helyes is, gyönyörű szemei vannak, az fogott meg külsőleg a legjobban. Viszont! Csak 2hete ismerem, de én nagyon megszerettem, sok idő után ő az egyetlen akivel ennyire jól elvagyok, tudtára is adtam, hogy ő az egyetlen ember aki eltudja velem feledtetni azt a fájdalmat, amit régóta éreztem. De nekem eszembese volt úgy rá gondolni mint "pasim" de most rádöbbentem, hogy talán szerelmes vagyok belé, márpedig azért mert szakított a barátnőjével és én örültem neki, viszont azt elmondta, hogy xy-nal nagyon jól elvan és nagyon fájt nekem, 10percig tuti fájt a szívem. Ez a szerelem jele lenne? Nem akarom őt elveszíteni de ha összejön azzal a lánnyal tuti nagyon rosszul fog esni én pedig nem akarok fájdalmat egy ideig. (Megvan az oka)

16/L



2017. aug. 7. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Ennyit erről, összejött vele.
2017. aug. 7. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarod elveszíteni? Nem is volt a tied. :D xD
2017. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A harmadik szem ***** válasza:
Várj és jobb lesz, mert rájössz.
2017. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is találkoztatok szerintem. Szóval ha úgy vesszük egy kitalált személybe lettél szerelmes. Mert oké,hogy neten keresztül ilyen. De élőben más általában az ember,mint itt a neten.
2017. aug. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Mint barát nem akarom elveszíteni

#2 :)Köszönöm

#3 Lehet, hogy igazad van.:)

2017. aug. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!