Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Én csak szeretem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én csak szeretem. Elmondjam neki, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Volt a sulimban,egy 8.-os fiú. Régebben 1-2-szer ki köszönt nekem az utcára az iskolai ablakbol. Én e miatt a kis marhaság miatt szerelmes vagyok belé,de már egy éve. Régebben is volt ,hogy éjszakákat sírtam át ,miatta. Én szeretem ,de gondolom ,hogy ő engem nem. Korábban is volt már ilyen ,és nem akarok ulyra fájdalmat érezni ezek a dolgok miatt... El kellene mondanom neki,hogy szretem,vagy nem? Nem tudom ,hogy mit csinályak... Segítsetek,légyszi...

#fiú #lány #tini #szerelem #eggyoldalúszerelem. Iskola
2017. aug. 8. 02:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelem ohh mi is a szerelem mely ennyire gyötrelem.
2017. aug. 8. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szereted csak tetszik. Az írásodból ítélve nem igazán ismered a srácot. Ha szereted akkor igazán ismered minden hibájával együtt.
2017. aug. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem ",kötőszó" hanem ", *kötőszó" és az ulyra... újra

Ezt letárgyalva nem értem, egyetlen részletét nem értem, mért sírsz? Mi okod van rá? Gondolom nincs élet halál között, és el is érhető számodra. Ha ennyire tetszik neked, hát ismerkedj meg vele (talán úgy majd több figyelmet tudsz szentelni a tanulásra).

2017. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire drámát csapni a semmiből. Ha tetszik, menj oda hozzá, és beszélgess vele. Nem kell éjszakánként sírni és szerelmeket vallani, csak természetesen kell viselkedni.
2017. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy ha ennyire szereted,miért nem próbálsz

a közelébe férkőzni,és beszélgetni hiszen ismeritek egymást

nem!Ebből is ki alakulhat valami, vagy egy másik megoldás,

ha tudod hova jár szórakozni menj el te is a barátnőddel oda,és ott hátha összejöttök.Próbálj mindig oda menni ahol ő

van.Találd fől magad,de ne sírj egy fiú miatt,és eszedbe ne jusson elmondani hogy szereted mert ez egy olyan megalázó egy nőtől.

2017. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!