Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti értitek ezt? Mert én már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Ti értitek ezt? Mert én már nem tudok vele kapcsolatban semmit.

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves srác. Akkor 14 volt.

Szerelmes vagyok belé 2 hónapja.Akkor amikor összejöttünk volt párom,de nem tudtam közülük választani. Aztán amikor kitudódott,mert volt egy rosszakaróm,aki elmondta,hogy együtt vagyok vele,akkor vége szakadt vele a kapcsolatomnak,1 hónappal késöbb pedig az akkori párommal is vége lett. Szóval jártunk 1 hónapot. Elakartam felejteni,de sehogy sem megy,mivel együtt lakunk,állami gondozottak vagyunk. Meg hát néha azt érzem,hogy ő is mutat irántam érdeklődést,néha meg olyan csúnya szavakat használ rám,hogy csak pislogok. Meg úgy próbál féltékennyé tenni,hogy egy másik háztársamat fűzögeti,azt a háztársamat és egyben szobatársamat abszolút nem érdekli. És azt szeretné,ha hétvégén,szombaton elmennék hozzá... kicsit tanácsatalan vagyok,mert nem tudom mit érez irántam,és mit szeretne tőlem.

Tudtok valami tanácsot adni vele kapcsolatban? Mert egy kicsit összevagyok zavarodva...én szerelmes vagyok belé,és komolyan gondolom vele,de nem tudom mit érez.



2017. aug. 8. 21:48
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:

Az hogy két pasi között nemtudsz választani nincs igazából mert akkor egyiket se szereted igazán, én pl nem jönnék veled úgy össze hogy úgy lettél volna velem hogy pasid van mert szerintem elég undorító dolog, az más ha előtte szakítasz vele érted


De ha ő más akkor hívd el hogy beszélni akarsz vele vagy menjetek el csináljatok valamit ha nem csinálsz semmit nem is fog történni semmi


Az hogy néha küld jeleket lehet játék is és igaz is lépned kell

2017. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne,ha választ kapnék a kérdéseimre,mert eddig nemnagyon kaptam.
2017. szept. 2. 19:27
 3/3 Mádár0218 ***** válasza:
Hát igen, ha beszélni akarsz erről, akkor velem tudsz ha úgy véled lehet tudok segíteni
2017. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!