Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány de más is tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány de más is tetszik neki mit csináljak?

Figyelt kérdés
A történet az, hogy a lányt hívjuk Fanninak a haveromat Bencének. Elkezdtem beszélgetni Fannival és megkedveltem meg Ő is engem. Aztán mondta, hogy Bencével össze akar jönni viszont Bence elutasította, de Fanni nem akar nyugodni és állandóan Bencével lóg. Gerinctelenség lenne ha összejönnék vele? Eselyem meg lenne, de haveromank Bencének is tetszik csak szimplán nem kell neki kapcsolat.
2017. aug. 9. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak abban nem vagyok biztos,hogy Fanninak tetszessz-e. Mert hát mégis csak Bencéért van oda,nem?
2017. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy igazából mindkettőnkért ahogy én ill. mások látják. De szerintem picit jobban Bencéért
2017. aug. 9. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:

"Bencével össze akar jönni viszont Bence elutasította,"

innentől nem kérdés..

2017. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De függetlenül tetszik neki, csak nincs szüksége kapcsolatra
2017. aug. 9. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz,lássuk Fanni akar-e valsmit tőled.
2017. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most egy kis elmélet, tegyük fel ha sikerülne össze jönni vele, akkor ez nem lenne gerinctelenseg Bencével szemben?
2017. aug. 9. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:

miért lenne? visszautasitotta ,és nem akar kapcsolatot..

Treszik neki? Barátok lehetnek még attól függetlenül is.

2017. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gerinctelenség összejönni Bencével szemben...


Viszont neked semmilyen tartásod nincsen. A lány valójában csak azért van jóban veled, mert rád "kapaszkodva" tud a fiú közelében lenni. Valójában Bence kell neki, nem te. De még ha ez nem is így van, akkor is valószínűleg a Bence a ló, te a szamár. Nekem nem kellene egy ilyen lány, akinek csak második "ló helyett szamár" vagyok.

2017. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!