Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit kéne csinálnom. Szeretem, de félek. Szerintettek?

Figyelt kérdés

Szóval van a barátnőm. Az első randiknál meg nem voltam szerelmes belé, de a 3-ik randira olyat éreztem egy ember iránt mint még soha semmikor. A negyediken feljött hozzank ahol sokat csókoloztunk és azt mondta, hogy be akar mutatnia szüleinek. Utána hétfőn ráírtam és lerázott azzal, hogy vissza fekszik aludni. 14-kor újra felhívtam semmi. Elkeztem gondolkodni, hogy mondtam-e neki valamit ami miatt megsértödhetett rám és rájöttem, hogy mondtam. Ezért meg egy párszor felhívtam, semmi. Mindegy lehetséges módon próbáltam elérni, de nem sikerült. Aztán másnap írt, hogy amúgy csak egyszerüen elege lett az emberekből ezért lenémította a telefonját és elment. Es, hogy miért nem húztam meg csak a vállam, hogy nem válaszolt egyből (24-óra telt el a kérdezés és a valasz között). Jó értem, én voltam a hibás, hogy tényleg hívogattam egész délután. Aztan kitért arra, hogy őt mennyira zavarja, hogy én mindenkinek terjesztem, hogy járunk (nem mindenkibek, csak akoznak akiknek tudni kell erről (például a barátaink, közös felnöt ismerőseink stb...). Utána még azt is mondta, hogy miért screenelem le a beszélgetéseinket és küldöm el a barátnőjének (az ő szavaival "embereknek" de másnak nem küldtem). Megbeszéltük, hogy tegnap ezt meg fogjuk beszélni csak lemondta mert beteg lett. Akkor írtam neki, hogy én őszinte akarok hozzá lenni és elmondom, hogy: bizonytalan vagyok. Nem csak a kapcsolatunkban hanem úgy mindenben. Nem szoktam félni, de mindig félek, hogy nem akarod ezt ami köztünk van. Sokat gondolkodtam rajta, hogy hogyan lehetne megakadályozni még egy ilyen "félek, hogy nem akarsz velem beszelni, ezért felhívlak, hogy bocsánatott kérjek dolgot" és arra jutottam, hogy mostantól elmondjuk egymásnak, hogy mikor mit csinalunk. Nem kell minden percet, csak ha egy egész napig feleslegesen hívlak akkor ne parázzak.

Erre azt válaszolta, hogy még át gondolja.

Aztan még oda füztem, hogy ez csak akkor müködik ha nem akar szakítani. De erre már nem is válaszolt. Attól félek, hogy a következő találkán szakítani akar, de én meg akarom neki mondani, hogy ha ezt akarja akkor inkább messengeren, de pont ezt az aggódást szeretnénk elkerülni. Így ha azt írom neki, hogy ha szakítani akkar akkor biztos szakítani fog, mert egy ilyen barátott nem szeretne. De én közben nem akarok várni, hogy megtudjam szakít-e velem vagy sem.


Szerintettek szakítani akar?

Mit csináljak, higy ki engeszteljem (a szeretett nyelve a minőségi idő)?

Ti mit tennétek?

Valami tanács?


2017. aug. 9. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a személyes megbeszélés a megoldás

de tényleg ne küldd el a beszélgetéseket a legjobb barátnőnek se

2017. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nem tudja, hogy mit akar, és szakítani fog. Én legalábbis hasonló helyzetben egyszer így jártam. Elég rossz volt, de meg kellett tapasztalni...
2017. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!