Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene csinálnom, min...

Mit kellene csinálnom, min kellene változtatnom? Miért nem szeretem magam?

Figyelt kérdés

Nincskedvem smmihez,semmiem érdekel,teljes mértékben motiválatlan vagyok,semmiféle jövőképem sincs 30 évesen.

Az életetm nem élvezem ha van munkám ha nincs,mert szt mondják az is kellhozzá.

egyálalán nem hiszek magamban,azzal,hogy a munkával elöréblehet jutni,abban,hogy elérhetek bámitis avgy,hogy egyáltalán képes lennék megtanulni bármit is,mert bizony nem értek semmihez.nincs akezemeb olyan tudásamibőlmegtudnék élni.

Nem i szeretme magam.

És azt is tudom,hogy feleslegesezt idekiírnom,mert ttőle semmi sem fog változni,de nem tudom,hogy tehetném sínre magam.Hogy haladjon az életem valami felé még elégedettis lehessek.

Azt hiszem túl sokat kívánok az élettől.

Én az vagyok aki meg sem próbálja,mert nem hiszi,hogy sikerülhet.Ha meg sikerülne bámi is attólsem lennék boldog. Lassan már azt sem tudom,hogy kellörülni valaminek.

Félesiklott az életem úgy,hogy tragédiák sem értek



2013. máj. 23. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát látod, én is hasonló helyzetben vagyok. De engem nem érdekel. Élek és megpróbálom élvezni azt, amit dob az élet. Hogy holnap mi lesz, nem számít. Már belefáradtam a stresszelésbe. Inkább nem is próbálkozom, úgyis lesz majd valahogy. Vállat vonok minden nehézségre és igyekszem úgy élni, hogy az nekem jó legyen és nem úgy, hogy megfeleljek másoknak vagy a társadalomnak vagy egyáltalán bárkinek. Ha valaki noszogat, hogy hajrá, csak sóhajtok és lesz*rom az egészet. De nekem jó így. Most már. Időbe telt, mire eljutottam idáig, hogy csak azzal foglalkozzam, ami nekem jó és ne nyomasszon mások neheztelése, amiért csak lógok a levegőben és képtelen vagyok magammal bármit is kezdeni. De mondom, most már ok. Magamnak jó vagyok úgy, ahogy vagyok. És tudod mit? Boldog vagyok.
2013. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,depressziónak tűnik.

Szerintem hallgass egy jó zenét,nézz egy vicces filmet,

foglald el valamivel magad amit szeretsz,segíthet.

Én is ilyen kedvetlen voltam egy ideig,de egy idő után ez megváltozott úgy,hogy észre sem vettem.

2013. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem depresszió, de ha mégis az, akkor egy vicces film, vagy egy jó zene hatása a nullával egyenlő. A depresszió egy nagyon komoly betegség, amiket Te felsoroltál az is elég szar, de nem tűnik depressziónak. Van ilyen önkitöltős depresszió teszt neten, de az csak arra jó, hogy az általános tüneteket méri fel, amúgy is depresszióból is többféle van.

Szerintem pár alkalommal érdemes lenne felkeresni egy kineziológust, ha vele nem jutsz előrébb, akkor egy pszichológust. Ha budapesti vagy és gondolod, szívesen ajánlok bármelyiket.

2013. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!