Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A srác nagyonrégóta tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farkascsaj2001 kérdése:

A srác nagyonrégóta tetszik berugot és összejöttünk aztán 1napig jártunk és tőlevan az elsőcsókom de szakitásunk után ráhajtott a barátnöimre és akár hányszorlányal van vagy beszél kvaféltékeny vagyok és ezzen a nyáron sokatvoltunk együtt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondtam mit érzek de leszja miért? Talán még szeret? Mert táborba is belém volt zugva és én is belé.

2016. aug. 11. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy leszarja nem azt jelenti, hogy nem szeret. Viszont szerelmesnek se szerelmes.. Nem akarja lekötni magát...
2016. aug. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A srác nem szeret, nem érdekled őt komolyan. Alkalminak jó voltál neki, és szívesen használ időtöltésre, ha éppen nincs más, és unatkozik, de nem szeretne tőled komolyabb kapcsolatot.


Ha arra vágysz, hogy valaki szeressen, a legjobb, amit tehetsz, hogy leépíted ezt a viszonyt és keresel egy olyan srácot, akit komolyabban is érdekelsz. Persze ha nincsenek ilyen igényeid, és megfelel neked, hogy a srác a talonban tart, akkor tarts ki mellette, ő biztosan örülni fog neki.

2016. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak. 😁😀😁
2016. aug. 11. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon átlátszó, hogy kamu vagy...

Ilyen hülye senki sem lehet.

2021. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!