Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet szerelmes belém?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet szerelmes belém? Miért csinálja ezeket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes belèm egy lány.Legalább is ő ezt állitja.

Èn mikor kerestem őt akkor előadta h van valakije csak azèrt h fèltèkennyè tegyen.Meg fb az állapota hol ezzel hol azzal volt szoval elèggè átlatszos volt h azt akarta elèrni fèltèkeny legyek .

Fb is fura szomorú dolgokat tesz közzè ami kettönkre utalnak .

Jártunk kètszer is meg probáltuk de ő nem igen tudott elfogadni x dolgot.Nekem semmi bajom nincs vele a mainapig.

Gondolkodtam h rá írok hogy van stb... De tartok h megint jön a fèltèkennyè tevès. Èn a fèltèkenysègi játèkaira nem igen reagálta.

Nem akartam ilyen ugy mond játèkba bele menni.

Most meg teljesen tanácstalan vagyok.Fájdalmat se szeretnèk okozni neki azzal h rá írok de azt èreztetni sem h nem èrdekel de ezt a fèltèkenyes játèkot sem.

Fb letiltotta h írjak üzit neki de az is parnap után feloldotta.

Meg bejelőlt ujra isminek de èn nem jelőltem vissza.

Nem is keres.Vagy csak azt szeretnè h èn keresem.

Nem tudom mit tegyek.Mivel cselekednèk jól ès helyesen.Egy ismimet kèrtem meg írjon rá mizu vele válasza meg csalták kihasználták most ez vagy igaz vagy megint csak egy játèka.Nem tudom mit higgyek.De egy biztos nekem ő hiányzik de így ezek a dolgok után nem merem őt keresni .


2017. aug. 10. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és keress más csajt.
2017. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mièrt ? Mèrt gondolod ugy h másikat kène keresnem indokold meg kèrlek.
2017. aug. 11. 09:31
 3/3 anonim válasza:
Nálunk van olyan hogyha egy barátommal ha rosszba vagyok akkor megbeszélem vele a dolgokat, elmondjuk mi a rossz per pillanat vele és ezen megpróbálunk változtatni.Röviden:beszéld meg vele mi a baj.
2017. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!