Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talalkozgatok egy lannyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkozgatok egy lannyal akibe szerelmes lettem, de van baratja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval megismertem egy lanyt aki regen iskola tarsam volt, de akkoriban egyszer sem beszeltunk. Es nem reg elkezdtunk beszelni es talalkoztunk is. Nagyon aranyos es szimpatikus, de sajnos van baratja. Tali elott meg ram is irt a fiu, hogy ne probalkozzak semmivel es igy is tettem. Viszont nagyon jol kijottunk egymassal, sot meg jeleket is adott szerintem, hogy bejovok neki. Egesz vegig a hajat csavargatta es birizgalta, a megbeszelt 2 ora helyett 7 oraig egyutt voltunk. Es olyan dolgokat mondott el nekem elso talalkozaskor, ami nagyon szemelyes. Sot meg a kepeit is megnezhettem a telefonjan, ahol voltak peldaul fehernemus kepei es nem titkolta elolem. Szerintetek mit tegyek, van egyaltalan eselyem ? (a lannyal fogok meg talalkozni mar meg is beszeltunk egy talit)

2017. aug. 8. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz az ügy, de ha rám hallgatsz, nem erőlteted a dolgot.

Egyrészt nagy parasztság a sráccal szemben, másfelől nekem taszító lenne, ha a csaj úgy "váltana", hogy közben nem zárta le az előző kapcsolatát. Még az is simán benne van, hogy csak szórakozik veled, vagy te érted őt nagyon félre, az meg kellemetlen tud lenni, ha kiderül.

Ha mégis úgy döntesz, hogy bepróbálkozol, akkor viszont jobb minél előbb tisztázni a dolgokat.

2017. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csapd ki
2017. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én általában úgy vagyok vele, hogy ha egy csaj otthagyja a pasiját értem, akkor ugyan azt velem is megteheti. Egyszer lehet jön valaki, aki jobb, és otthagy érte.

Szóval olyan lánnyal nem jönnék össze, aki miattam szakít az aktuális pasijával, mert nagy rá az esély, hogy velem is szakít majd, ha jön valaki más :D Azért meg nem leszek vele együtt hogy szakíthassunk.


Szóval szerintem is hagyd, és örülj inkább neki, hogy ennyire jóban vagy vele. Maradjon ez így, de ne legyen ennél több :D

2017. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy az ilyen lányokat kerülni kell inkább.
2017. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!