Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom erre a kérdésre nem nagyon lehet normális választ adni de azért örülnék neki ha esetleg mégis tudnátok.Légyszíves bunkó válaszokat ne írjatok.Előre is köszi :) 14/L
2017. aug. 11. 14:24
 1/2 DollarDog ***** válasza:

Most már legalább tapasztalatból tudom mondani neked :D

Ha ilyen dolgokat tapasztalsz akkor szerelmes vagy :D

-Csak ő jár az eszedben nap mint nap!

-Ha nincs veled elhagyottnak érzed magad!

-Csak vele akarsz lenni még ha egy percre is!

-Mikor vele vagy leirhatatlanul jó érzés tölt el!

-Úgy érzed van értelme az életednek

-A kapcsolatotok erőssége bátorsággal és magabiztossággal tölt el :D

2017. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első igazat ír, plusz nem érzel előtte kínosnak dolgokat, vagy ha igen, és elmondod neki, akkor nem néz hülyének, elfogad téged és nem próbál megváltoztatni, olyanokon kapod magad, hogy mikor együtt tévéztek, nem a tévét nézed, hanem ahogy mosolyog meg nevet, ilyen kis apróságok :)
2017. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!