Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy 1 évvel idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 1 évvel idősebb lány, hogy szolitsam meg?

Figyelt kérdés

Ő 11.es én meg 10. Nagyon rendes lány nagyszájú én meg egy csendesebb fiú vagyok.

Felek leszolitani, de leginkább azzal van a gond hogy nincs rá alkalmam. Most a folyosón csak úgy odamenni furán adja ki magát, az osztálya az egy retardált brigád szóval ott se nagyon tudnek vele beszélni. Szoval ha volna olyan szitu hogy el tudnánk kezdeni beszélgetni nem volna gond de így az.


2017. aug. 11. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mivel idősebb, szólítsd néninek.
2017. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%

Eltekintve attól, hogy most nincs is suli:



"Szia! XY-nak hívnak. Meghívhatlak egy fagyira suli után? Ugye rám érsz?


... Rendben, akkor fél 3-kor találkozzunk a suli előtt a piros padnál. Szia!"

2017. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondold azt magadba hogy egy tanár küldött oda, neked meg jó kedved volt, és lementél szólni neki, csak azt lököd amit akarsz tőle:D
2017. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj utána a WC-re és mikor már bezárkózott, mondd neki ezt: Csókolom! Hogy tetszik lenni? Tetszik tudni nekem nagyon bejön, maga. Csak ennyit akartam mondani önnek. További jó WC-zést. Viszlát!
2017. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!