Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK, ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK, ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Én tényleg nem tudok kiigazodni a lányokon. 15 éves vagyok, most megyek gimibe, szerelmes voltam egy osztálytársamba. Nyár közben valahogy "elhaványult" ez az érzés... Lehet a mostani lány miatt?

Van egy barátom akinek az ismerőse ez a lány,hívjuk őt most A-nak, így tudott ez az egész elkezdődni. Beszélgettünk snapen eleinte, majd pár hete már naponta messengeren. Találkoztunk is már, ott is egész jól elvoltunk. És mintha kezdenék érezni iránta valamit. Nem extra szép a csaj(nem csúnya, átlag körüli)de valami nagyon megfogott benne. Sosem unatkozok mellette.

A baj,(vagy nem baj) hogy másik városban lakik, szóval nem találkozunk minden nap. Na de nem is ez a lényeg... Van egy barátnője, hívjuk őt most B-nek és ő a tesómmal dumálgat, de a lány, B, nem érzi azt amit a tesóm állítólag felé. És ezt A elmondta nekem. Szóval lehet ez lehet A-val is. Amikor találkoztunk megölelt többször is, hozzám bújt, szíveket küld...de lehet ez manapság barátoknál is teljesen normális.

Szóval elsősorban lányokat kérdeznék,(de bárkit meghallgatom) hogy mi lehet most köztünk, érdemes e próbálkozom?

Bocs, az összeszedetlen szövegért, és köszi, ha elolvastad, még jobban örülök ha válaszolsz.. akár privátban is beszélgethetünk erről tovább! 🙄😊



2017. aug. 11. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tetszel neki. Érdemes próbálkozni.
2017. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki de még nem biztos benne! SZERINTEM (hasonló helyzetben vagyok)
2017. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire közvetlen a lány! Mert pl van olyan lány, aki már rögtön, így bújik meg stb. De vannak olyanok (én is ilyen vagyok), hogy csak ahhoz, akitől többet is szeretnék és annak is küldök szívet.

Szerintem, ha tetszik, ismerkedjetek, aztán meg majd úgyis elválik! :) Sok sikert! :)

2017. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!