Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek korai? 3 napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai? 3 napja ismerem korai h a barátnőjének tekint?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves srác akivel 3 napja ismertük meg egymást Instagrammon, mar elso nap szivecskezet es ugy viselkedik mint ha 2 honapja eggyut lennenk *_*. Tegnap találkoztunk és megölelt,puszilgatott, megcsókolt! Nagyon bejön a srác csak félek elkapkodjuk a dolgokat! Egész talin faltuk egymást és többször is elmondta hogy szeret! Én is nagyon kedvelem szeretem imádom! De a szüleim kinyirnak ha megtudják! :( szerintetek korai volt ez az első randin 2 nap "ismeretseg" utan? Es az h a baratnojenek tekint? Koszonom elore is a valaszokat! 15L

2017. aug. 12. 08:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon korai. Egyszerűen vágyik valakire, ha téged egyenlőre nem kap meg, akkor addig másoknál is próbálkozik. Ne legyél naiv, ez nem szerelem még a te részedről sem!
2017. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem is csak fektetni akar.. ne legyetek túl gyorsak. tapasztalat hogy a túl gyors kapcsolatok nem épp a legjobbak:((
2017. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!
2017. aug. 13. 08:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi alakult végül?
febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!