Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12éves korban egy 10éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves korban egy 10éves lányba korai a szerelem? Ki szerint igen ki szerint nem. Aki szerint nem akkor ha tud indokot mondjon

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Szia :D szerintem 12 eves korban siman lehet mar vki szerelmes is, persze ez nem olyan mint amit kesobb fogsz erezni szerintem ;) a korkulonbseg sem sok... ha nem ennyi idosek lennetek :/ egy 10 eves lany meg nem erzi ugyan azt mint te es o egyaltalan nem erett meg az ilyenekhez....

13L

2017. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%
Dehogy korai.......a szerelem nem korgüggö hogy csak 18 éves korod után lehetsz valakibe szerelmes.....és hát...én 8 évesen voltam elöször szerelmes
2017. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Álj. A tetszés, és a szerelem között van különbség, sőtt a gyerekkori szerelem és az igaz szerelem között is. Az ilyen korban "érzett szerelem" inkább olyan előérzet, hogy milyen az igazi, azért itt még nagyon nincsenek meg az igazi érzelmek, amik egy kapcsolathoz kellenek. Természeten lehetsz szerelmes 10-12 évesen, de az még más. 14-15 évesen eljutsz oda, hogy már tudd, hogy miről szól az egész, itt már lehet kapcsolatod, ami komoly is lehet.


Ez nem korai, hanem gyerek szerelem. Korai szerelem nem hisz, hogy létezik.

2017. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dorkakloe válasza:
70%

Szia!

Szerintem is simán lehetsz szerelmes csak annyi a lényeg hogy ne testileg legyetek együtt(szerintem) :)

2017. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Éretlenek vagytok mind a ketten ,egyszerűen csak tetszetek egymasnak ,ereztek valamit de ez nem szerelem ,nem igazi ,nem komoly.

Par év múlva rájössz hogy mennyire felnagyítod a dolgokat és mennyire nem igaz szerelem amit erzel.

2017. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Nem korai egyáltalán!

Bármit csinálhattok amit ő is és te is akartok.

Mondd neki hogy szép és hogy ő a mindened, az ilyesmit szeretik

2017. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Sose korai!Ovisok sokszor őszintébben,hűségesebben szerelmesek mint a felnőttek.Persze,nem teljesen ugyan az a kettő,majd rá jössz.
2017. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem lehetsz szerelmes.De,testileg még éretlenek vagytok.Ez nem jelenti azt,hogy ne pettingelhetnétek,csókolózhatnátok egymással,ha ő is akarja.Gyakorolni lehet,mert ez biztosan mindkettőtöknek jól esik.
2017. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Azért pettinget 10 évesen nagyon nem kellene még.

2017. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A gyerekek már kiskorukban szerelmesek.

A fiúknak az anyjuk, lányoknak az apjuk az első szerelme.

Szóval simán lehetsz szerelmes :)

2017. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!