Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki azt mondta ma hogy bejövök neki de nekem barátnőm van és ezt ő tudja és amikor ma elköszönt az a lány azt írta idézem "na én megyek jó éjt szeretlek szia" mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyiküket szereted? Ezt csak te tudod
2017. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te jezusom... Ne haragudj, de mennyi vagy te? 12-13? Ilyen korban bizonytalanodik el az ember, ha szerelmet vallanak neki, mikor "barátnője" van... Amúgy igazán szégyellheted magad, ha emiatt elbizonytalanodtál. Ha igazán szeretsz valakit, nem tántorít el senki es semmi mellőle.


Es a csaj is ássa el magát, amiért a saját érdekében tönkre bírna tenni egy kapcsolatot... Lehet, hogy szeret teged, de nagyon paraszt húzás volt ez tőle... Aki boldog kapcsolatban el, akkor ne tedd mar tönkre na...


Ez most eleg szemétül hangzik, de az a legőszintébb igazság, amit erre mondani tudok. Nem akarlak megbántani.

2017. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nem bizonytalanodtam el csak nem akarom megbántani mer mint barát szeretem
2017. aug. 13. 01:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy a te szived már foglalt viszont barátilag kedveled őt
2017. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Jah, akkor nem mondtam semmit bocs, viszont azt a részét továbbra is megtartom, hogy az a csaj egy szemétláda. Lehet, hogy szereted, mint barát, de komolyan képes lett volna tönkretenni a BARÁTJA kapcsolatát. Ez már nem olyan szimpi. Ééés ez már duplán parasztság. Milyen ember az, aki képes tönkretenni eleve egy jó kapcsolatot? Ő meg a barátja kapcsolatát akarja tönkretenni...


Szerintem ne finomkodj. Persze ne légy nagyon durva, de ezek után megérdemelné, hogy legalább kicsit padlón érezze magát.


Javaslatom: "X, én is szeretlek téged, de csak mint barát. Sajnálom. Viszont ezt azért nem vártam volna tőled. Barátok vagyunk, nem? Te meg képes lettél volna tönkretenni a kapcsolatomat azzal a lánnyal, akit szeretek... Nem haragszom, de nem volt szép."

2017. aug. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!