Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akivel már félig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel már félig eljutottunk oda h kimongyuk azt a szót h szeretlek de megbántottam csak nem tudom mivel ebben nem kellene segíteni? ¿¿¿

Figyelt kérdés
Megbántottam és nem akart viszairni én megpróbáltam ask-on névtelenül irni de ô tudta h én vagyok. Élkeztem kérdezgetni h mi a baj ő el is mondta de csak nagyon roszul mert tett Ojan jifejezéseket amik elbizonytalanitottak sőt keztem félni h elveszítem és én tovább kérdezgettem és mégnagyobb bajt csináltam mit tehetnék ???
2015. dec. 29. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg személyesen mondd el neki, hogy tudod, hogy hibáztál, de nagyon szereted és nem akarod emiatt elveszíteni.
2015. dec. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom h személyesen kellene de végülis azt írta h nm akar velem többet beszélni és lehet nem fog akarni megbocsálytani

És itt van még 1 kérdés :

Voltam egy buliba ahol ő is volt és ( ő hívott ) é utána ask-on azt írta h ölő másképp képzelte ell ( több re vágyott ) vajon mire gondolhatott

Ja és hozzáteszem az első találkozás volt

2015. dec. 29. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötekszem, de amikor vele chatelsz, próbálj jobban ügyelni a helyesírásra. Jóltudom, nem mindenki tud helyesen írni, de ha másképp nem megy, tölts le valami szűrőt, úgy könnyebb lesz :) Egyébként jobb, ha személyesen kérsz bocsánatot, face-n ugyanis elég könnyű félreérteni dolgokat :) Éreztesd vele, hogy fontos neked... Remélem tudtam segíteni :)
2015. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat ddsajna már elvesztettem :(

Azt mondta h beszélt az egyik osztájtársammal és azt mondta h én mindenkitől kérdezgettem h kivel táncolt a diszkóban amejben 1 szer nm voltam ott

És neki hisz nem nekem ugyhogy így járt

2015. dec. 29. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!