Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan biztassak egy félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan biztassak egy félénk fiút úgy, hogy ne legyek nyomulós?

Figyelt kérdés

Nagyon lassan indult közöttünk a beszélgetés, a kontakt. A legjobb haverja azt mondta, idő kell a sráchoz, de bejövök neki.

Voltam párszor velük, meg a haverjaival erre-arra, iszonyú jóban lettünk. Nagyon sokat szoktunk beszélgetni facebookon, kettesben eddig csak egyszer voltunk, de akkor egész nap. Nehéz volt úgy elhívni őt, hogy ne legyen randiszaga, azt mondtam hogy ne értsen félre, sok fiúval barátkozom - ami igaz is. Minden jel arra mutat, hogy tetszem neki, de rettentően félénk ilyen téren, be is vallotta. Pár napja próbáltam finoman puhatolódzni, és azt mondta, van olyan mindig, aki tetszik neki, csak az illető csak barátként tekint rá.

Vagy a legjobb haverja kamuzott, vagy hülye a srác, és nem veszi a jeleimet, vagy pedig én rontottam el azzal, hogy baráti beszélgetésre hívtam...?


Ha találkozunk legközelebb - még nem tudja, hogy aznap ráér-e - mit csináljak azon kívül, hogy mélyen a szemébe nézek, és mosolygok? Nem fogom letámadni és megerőszakolni, sem pedig bevallani, hogy halálosan szerelmes vagyok belé már vagy fél éve. :D


18/L 20/F



2016. máj. 11. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pedig igazán megtehetnéd hogy elmondod neki. Gondolj már bele.. semmi rossz nem fog származni belőle. Ha elmondod hogy szereted akármilyen félénk is már nem fog tovább tartózkodni. Jobb így neked minthogy egy mondattal ledönthetnéd a falakat és együtt lennétek? Én azért nem vagyok együtt azzal akit szeretek mert késlekedtem, nem mondtam el mit érzek, és lett valakije, akit most hogy már elmondtam (és ő is érez hasonlót felém) nem akar elhagyni értem mert beleszeretett.

Ne húzd az időt...

20/f

2016. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kkicsii ***** válasza:

Legyél vele kedves, dicsérd meg haját vagy pólóját, mert hidd el a fiúknak is jól esik, ha dicsérik, nem csak a lányoknak.

Igaz nekem barátom van már egy jó ideje, de mai napig megdicsérem, ha valami tetszik rajta:)

Ne siettesd, legyél megértő vele, hisz félénk fiúról van szó, semmiképp se akadja ki, ha tetszel neki úgyis megfog nyílni.

Vagy, amit még tehetsz, hogy érj hozzá mondjuk a karjához "véletlenül" és ülj hozzá közel, így nem fogsz távolságtartónak tűnni, de ne is annyira közel, hogy belemássz a képébe.

Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)

2016. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lelkileg egyébként megnyílt nekem nagyon, ez is jó jel, igaz?


Szoktam egyébként dicsérni, de csak finoman, nem szeretnék pióca lenni, vagy ilyenek...


Köszönöm a válaszokat nagyon, kaptatok is zöld kezet!:)

2016. máj. 11. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:

apró érintések, simogatás.

flört

testbeszéddel jelezz

és kicsit beszédben, pl kétértelmű mondatok


Ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor ki kell használni egy jó pillanatot, és kész

2016. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!


De jó ilyet olvasni! :D Én is elég félénk vagyok és nagyon örülnék egy ilyen helyzetnek :D Nem veszett el minden reményem :D


A dícséretekkel, bókokkal óvatosan! Nem olyan könnyű őket lereagálni :)

Ne mássz rá, de próbálj közeledni. Olyan alkalmat, helyet válassz, ahol kevesebb ember van vagy épp az ismerősei(tek) kisebb eséllyel tűnnének fel. Nem tudom ez az ő esetében mennyire meghatározó, nekem az elején tuti az lenne :D

Az, hogy megnyílt szerintem nagyon jó jel. Ha nem annyira beszédes, akkor az is jó ha egyre többet szövegel :D

Kérdezd milyen zenét hallgat, abból is sok minden kiderülhet.


Remélem valamicskét tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj privit, szívesen válaszolok. A leírtakból itélve én is ilyen vagyok :D 18F

2016. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Előző kommentelő vagyok :D

Nem biztos, hogy hülye, csak épp nem szeretné elhinni, hogy tetszik neked :)

Beszélgessetek, ha úgy van, továbbra is hívd el te!

Ha mégis rosszul sülne el a dolog, ne félj adni neki mégegy esélyt. Viszont akkor már próbáld neki valahogyan mondani :D

2016. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarok bántó lenni,de te 18 évesen tudsz erre a srácra férfiként tekinteni?? A leírásod alapján olyan,mint egy kislány. Neked barátnő kell?Vagy egy férfi?


"ne értsen félre, sok fiúval barátkozom - ami igaz is."

Ezzel a mondattal nagyon elcseszted az egészet. Több okból is:

- Hazudtál neki (ez a legrosszabb)

- Ezzel azt mondtad,hogy barátkozni akarsz vele, ő már nem is reménykedik kapcsolatban

- Ez a "sok fiúval barátkozol" dolog elvenné a kedvem egy lánytól, de nagyonnagyon.... Megakarnám magam kímélni az örök féltékenykedéstől és a parától,hogy melyik mászik éppen rád. Miért kell magadat fiúkkal körülvenni? Ritka ellenszenves.


Magadnak kerested a problémát. 18 évesen ennél érettebbnek kellene lenned.

2016. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, szerintem te teljesen félreértetted... Mondjuk ilyen helyzetben én se nagyon tudtam volna mit mondani, mert ugye, mi vagyunk a lányok, nem nekünk kell udvarolni, hanem nekünk kellene, hogy udvaroljanak, nem akarjunk elveszteni a méltóságunkat, de azért lépni is akarunk, stb, stb... Kérdező szerintem legyen meg a mély, hosszú szemkontaktus, mosolyok, esetleg apró "véletlen" érintések... :) ilyesmi :) a randi végén pedig mikor elköszöntök, öleld meg, vagy adj neki puszit...ha pedig nagyon jó volt a randi, akkor kezdeményezz csókot :) sok sikert!
2016. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7-nek teljesen igaza van, hogy a sok fiúval barátkozom szöveggel rengeteget rontottál.
2016. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8: 'Mondjuk ilyen helyzetben én se nagyon tudtam volna mit mondani, mert ugye, mi vagyunk a lányok, nem nekünk kell udvarolni, hanem nekünk kellene, hogy udvaroljanak"

Ez mind igaz! És jó is ez így..

De könyörgöm,nem kell hazudozni és átverni a másikat, mert egy ilyen szöveg hatására,amit a kérdező mondott, a büdös életben nem fog kezdeményezni ez a srác... Pont az ellenkezője fog történni, mint amit a lány akart.

2016. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!