Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes próbálkoznom, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkoznom, ha tudom, hogy elrontottam, de már vége?

Figyelt kérdés

Összejöttünk, jártunk 2,5 hónapot, aztán ő szakított. Egy szinten akkor megértettem, és elfogadtam, de aztán kezdtem rájönni, hogy bár ő magát okolta a szakítás miatt, tényleg én voltam, aki elcseszte. Mostmár tudom, hogyha újra legalább csak beszélgető viszonyba kerülnénk, akkor mit tennék, de a jelenlegi helyzetet tekintve, erre nincs sok esély, max ha ráírok, az meg eléggé nyomulás lenne. Tanácsok?

Kicsit bonyolultabb sztori, esetleg ha valakit érdekel, beavatom még pár részletbe.

16/L



2017. ápr. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem, hogyha ő már 2,5 hónap után tudta, hogy nem te leszel az igazi a számára, akkor szerintem talán lehet, hogy fölösleges lenne még több időt együtt maradni. Hogyha ő eddig "bírta" veled. Bocsi ezt most nem tudtam jobban megfogalmazni. Ha meg most nem tudom, hogyha konkrétan elzárkózik előled, akkor felesleges is lenne erőltetni. Mármint mostanában szokás ez, hogy hallani sem akar az exről. Szóval szerintem simán beszélgetni, hogyha nem tiltott le, de nem járási szándékkal ráírhatnál. De az ő számára már ennyi idő alatt kiderült, hogy nem te kellesz, és nem akarta tovább húzni-halasztani, mert rájött, hogy nem te leszel az igazi, akkor nem fogja magát lehorgonyozni melletted, miközben majd szembe jön az igazi, és akkor nem fog tudni majd neki udvarolni, mert veled lesz "lekötve". Amúgy meg azt hallottam, hogy a következő párkapcsolat mindig jobb lesz, mint az előző, fejlődünk egymás mellett, tanulunk a hibáinkból, és egyre ,,jobb" társat is ,,kapunk" magunk mellé; akivel minél könnyebben megtaláljuk a közös hangot, és egy hullámhosszra tudunk kerülni. Sőt, már alapból van, akivel ott is vagyunk. Szóval szerintem mint pasit mint társat engedd el őt, neki nem te kellesz sajnos, mivel ő szakított teveled.
2017. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ja meg lehet,hogy újra előjönnének majd ugyanazok a problémák, ami miatt vége lett; és akkor majd lehet olyan is belőle sajnos, hogy ilyen se veled se nélküled kapcsolat, hogy hol szakítotok, hol összejöttök megin, hol szakítotok, hol összejöttök megin; és az csak időhúzás lenne, és közben nem hagynátok magatoknak lehetőséget, hogy mással megtaláljátok a tökéletes boldogságot.
2017. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké, felfogtam :))

de mondom picit bonyolultabba annál, hogy "rájött, hogy nem kellek neki és Ő szakított (ÉN)velem. de köszi a választ :)

2017. ápr. 4. 19:07
 4/4 Blondie.W ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó. Fiatal vagy még. Inkább felejts el a srácot, lesz úgy is más, aki nem szakít veled. Magadat meg ne okold semmiért, mert nem te dobtad.
2017. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!