Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A kamasz/ tini srácok tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kamasz/ tini srácok tényleg szerelmesek vagy csak kanosak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy csak szexelni akarnak meg sok csajt "kipróbálni" vagy szerelmesek is?

2017. aug. 14. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon más a két érzés. :D Persze igen, vannak sokan akik csak azért akarnak barátnőt. 16
2017. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én például szeretném a szüzességemet megtartani addig ameddig rá nem mondom egy lányra hogy ő vele fogom leélni az életem. Ennek a tulajdonságnak van hátulütője is mert ha szerelembe esek akkor már egyből hosszútávra elkezdek gondolkodni és fájó amikor kiderül hogy nagyon ilyen párkapcsolatot nem nagyon találni. Ha ilyen beállítottságú fiút keresel, akkor olyanok felé hajolj akiknek nem nagyon volt barátnőjük, vagy ha volt is akkor nagy fájt a szakítás nekik. Remélem segítettem :D
2017. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem... Alkalmatlanak a szerelemre, nincsenek érzéseik, ők nem emberek. Amint elmúltak 20 aklor változnak emberré érzésekkel.. Dzsízüsz
2017. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
97%
Én például kamasz vagyok és nem azért akarok barátnőt mert kanos vagyok.... Sok kamasz olyan hogy tudd szerelmes lenni mint pl én.. vannak olyanak akik igaz csak azért mert szexelni akarnak azokat inkább hanyagold
2017. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyéne válogatja..
2017. aug. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csajom nem akarta, higy lefeküdjünk. Nem eröltettem. Megértettem, hogy nem akar és nem is eröltettem. A szakítás elött egy héttel engedte meg, hogy a mellénél megfogdossam. A lényeg, hogy az számított nekem, hogy ő készen áljon erre. Nem is maradtunk addig együtt, hogy megtőrténjen. A baj ott van, hogy még mindig szerelmes vagyok belé de ő már látni se akar.....
2017. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt úgy tudnám összefoglalni röviden, hogy a kanosságuk előbbre való, mint a szerelmük. Tehát ha beléd szerelmes egy srác, de te nem dugsz vele napi szinten és más lány jelzi felé, hogy dugna vele, akkor jó eséllyel meg fogja dugni azt a másik lányt :D A fiúknak szüksége van sok szexre és mivel ez fiziológiai szükségletük, így ez előbbre való, mint az, hogy ők szerelmesek valakibe.
2017. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam szerelmes 13-16 évesen egy olyan lányba akihez én az undormány messze nem érek fel, amúgy pénzes sem vagyok. Semmi mást nem akartam mint vele lenni, max megfogni a kezét, nekiadni a kabátom ha fázik stb. természetesen le sem sz..rta az érzéseit egy magamfajtának. Ezek után lehet írni, hogy a kamaszfiúk milyen retardált nyálcsorgató ösztönlenyek.
2017. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!