Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pánszexuális vagyok, vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánszexuális vagyok, vagy ez is csak tinihülyeség? 15/L

Figyelt kérdés

11 voltam, mikor konkrétan meg voltam győződve arról, hogy én leszbikus vagyok. Úgy voltam vele, hogy a lányok szépek, kedvesek, kellemes a társaságuk, és nekem nem kellenek azok a durva fiúk, akik "állandóan csak verekednek és gúnyolódnak".

Persze, akkoriban még azt sem tudtam, hogy mi fán terem a l'amour, és csak a fiúk által okozott sérelmek lebegtek a szemem előtt.

Ahogy teltek az évek, úgy halványult el az elképzelésem is arról, hogy "nesze világ, leszbikus vagyok". Valahogy teljesen megváltozott a felfogásom mindenről, egy csomó fiú megtetszett, és igen... Egy csomó lány is.

Mindez számomra szokatlan módon; csak akkor kedveltem meg valakit, ha felnéztem rá. Erős kisugárzás, dominancia kellett ahhoz, hogy bárki felkeltse az érdeklődésemet, és ebben az esetben egyáltalán nem számított az illető neme, kora, kinézete, származása, kiskutyája.

Mivel ez a fajta dominancia leginkább a férfiaknál van jelen, ezért gondoltam arra, hogy talán valójában 1000% hetero vagyok, akinek az agyára mentek a tinihormonok, és holnap már tengeri csillagokba fog beleszeretni (hello Patrik). Mégis, kicsit zavar, hogy ennyire bizonytalan vagyok, és érdekelne mások véleménye/tapasztalata a témával kapcsolatban.

Történt veletek hasonló kamaszkorban? Mekkora a valószínűsége, hogy ez a "hajlam" a későbbiekben megszűnik létezni?



2017. jún. 14. 17:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

megkellett gugliznom ezt a pánszexuálisat.. ha te is elolvastad volna a wiki cikket, rájöttél volna, hogy semmi közöd hozzá.

A helyedben inkább leállnék az animékkel és a tini/szerelmes sorozatokkal.

2017. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

én is most találkoztam először ezzel a fogalommal, de szerencsére a wikipédia engem is felvilágosított


ma is tanultam valamit :-D

2017. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Basszus, de azért megnézhetem a Boku no Hero Academia 2. évadát? ://

Pánszexuális az, aki a másik személyiségébe szeret bele, nem pedig a nemébe, külsejébe és megjelenésébe, nem?

2017. jún. 14. 18:02
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

#3 nem. és nem.

[link]

ha most komolyan te így értelmezed az írást, akkor szexualitásod legyen a legnagyobb bajod.

2017. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem neked az a bajod ami az unokanővéremnek. Túl sok sorozatott néz és inkább úgy viselkedik ahogy a filmekben látja nem pedig úgy ahogy egy átlagos ember tené. Pl: "Tini vagyok, nyüsögnek bennem a hormonok, hagyjatok békéb!"
2017. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

15-16 évesen én is annak tituláltam magam, vagy biszexnek, olykor másnak, de most már csak hormonzavarként gondolok vissza rá, teljesen eltűnt. :) Ne aggódj emiatt Te sem, ha meg nem szűnne, akkor is olyannak kell elfogadni amilyen vagy. :)

18/F

2017. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Énis most találkoztam először a Pánszexuális szóval :D
2017. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Firedoom ***** válasza:
67%
Maximum biszex lehetsz vagy tudja fene. A hero academyt meg hanyagold, nagy csalodas a masodik evad :'(
2017. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Már bocs, de szerintem ez egy totál hülyeség... manapság már mindent kitalálnak, mer igy leszel te kib.ott kulonleges, hogy már "pánszexuális" vagy meg oh.. hagyjuk már... az emberek vagy heterok, vagy egy betegseg/rendellenesseg miatt a sajat nemukbe szeretnek bele. Te hetero vagy ez tuti, es ne foglalkozz az ilyen hulyesegekkel, egyszer majd ez is lecseng...
2017. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
#9-el értek egyet. Kb. divatot csinálnak abból a népek, hogy beteg nemi identitásokat gyártanak maguknak... Szánalmas és ez már önmagában egy újabb betegség.
2017. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!