Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elutasítottam, amikor szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam, amikor szerelmet vallot. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy internetes barátnőm ,akinek az eggyik fiú barátjával beszélgettem. A fiú szerelmet vallot nekem ,de nem is ismer annyira. Én el utasitottam,mert nekem más tetszik. Az után beszélgettem még vele, de most 6 napja nem tudom elérni. Az utolsó beszélgetésünk arrol szolt ,hogy ő vagydosni akarja magát. Azt mondta ,hogy majd márnap megmondja ,hogy miért. Azóta ,sem írt vissza. Félek ,hogy valami hülyeséget csinált , és e miatt aggodok érte. Mit csinályak? (Bocsánat a helyesírási hibákért ,de gyorsan írtam) 13/L

#fiú #internet #lány #barát #szerelem #eggyildaluszerelem
2017. aug. 15. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha őt nem éred el akkor kérdezd meg az egyik barátját h tud e vmit...
2017. aug. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Már kérdeztem őket. Senki sem tudott semmit....😵😭
2017. aug. 15. 03:23
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Aki hülye haljon meg, mondják az okosok. Nem értem ez miért a te problémád. A legjobb amit tehetsz hogy nem veszel tudomást róla. A legtöbb ember csak hisztiből dobálózik az öngyilkossággal vagy az öncsonkítással.. Ha Engedd neki és azért hagyod magad mert ezt csinálja, csak rosszabb lesz, mert azt fogja hinni ezzel sakkban tarthat. Hagyd rá, egyszer rájön hogy nem finom a kórházi kaja meg végigszenvedi az éjszakát mert lüktet a sebe azt majd leszokik a maga vagdosásáról.

20F

2017. aug. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lesz legalább mit mesélnie az unokáknak hogy volt olyan hülye hogy sajnáltatni akarta magát egy nőnél mert másképp nem tudta megfogni. Ennyi, nem az első ilyen eset amivel találkozom, baráti körömben is volt anno ilyen balfsz aki ezzel próbálkozott, egy idő után leszrta a csaj azt abbahagyta.
2017. aug. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinályak xD


Nem a te problémád. Csak egy hülye kisfiú.

2017. aug. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szivatnak le se szard :D
2017. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!