Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet valott, elutasította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet valott, elutasítottam, tönkre tettem a karácsonyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akit látásból ismerek, igaz már párszor beszéltünk, de semmi több. Ma rám írt fb-n és szerelmet vallott. Nekem nem tetszik, van barátom, akit szeretek. Megmondtam neki, hogy nem tetszik, megsértődött és azt mondja tönkre tettem a karácsonyát. Jogosan teszi ezt? Mégis mit várt?


Előre is köszi a normális válaszokat!

17/L


2012. dec. 24. 13:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
bunko vagy
2012. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel ne foglalkozz.


Ő belédszeretett első látásra te nem.

ennyi.


Most mit tettél volna?? mondtad volna h igen?? Aztán holnap azt mondtad volna h bocs mégsem??


Jajj ez karácsonyi duma meg hasonlók unalmas már :)

2012. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
elég paraszt voltál...
2012. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Miért lennék bunkó? Azért, mert őszinte voltam?
2012. dec. 24. 13:14
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
montad volna h van barátod nem pedig ilyen durván !
2012. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha tegyük fel,nem lenne barátod,és tetszene egy srác,bele lennél esve,de ő nem lépne feléd semmit,amitől már heteken át szétidegeled magad,és végre rászánod magad,hogy elmondd,tetszik neked,szerelmes vagy belé,ő meg csak annyit válaszolna,"haggyámá,nem kellessz,nem is tetszel"mit szólnál hozzá?Vagy esetleg azt mondaná,"ne haragudj,most van barátnőm,és szeretem".Neked melyik esne szarabbul?
2012. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Jó nem egy mondatot írtam válaszként.


"Szia!

Ezzel nagyon megleptél..alig beszéltünk, így nem is értem, hogyan történhetett ez meg. Tudod van barátom, akivel egy jó ideje már együtt vagyok és nagyon szeretjük egymást. Mi nagyon eltérőek vagyunk és remélem hamarosan megtalálod a hozzád való lányt."

2012. dec. 24. 13:17
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

jajj nemár gyerekek!


Teljesen mindegy, hogy hogyan mondja! A lényeg ugyanaz...hogy NEM.

így is úgy rosszul esne, legalább őszinte volt ennyi.

2012. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó,így már kicsit más.Nem jogosan sértődött meg.Valószínű kicsit nagy a srác egója,és te most beletapostál.Szard le.


Jajj demár.Lehet hogy neked mindegy,hogy úgy könyveled el,hogy azért utasítottak el,mert a csaj foglalt,és elkönyveled egy sikertelen akciónak,vagy úgy utasít el,hogy nem tetszel,bocs,az önbizalmad tönkremegy,és elkönyveled magadban,hogy biztos csúnya vagyok,azért nem kellek.Emberfüggő,ki hogy tudja feldolgozni,az biztos,de nem mindegy.

2012. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt voltál.
2012. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!