Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindennel próbálkoztam, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennel próbálkoztam, de nem tudom őt elfelejteni, valami 'más' ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval egy lányt nagyon megkedveltem, de sajnos nem jött össze a dolog. Napok óta nagyon szarul érzem magam. Mindig rá gondolok, róla álmodok. Nem tudom kirázni a fejemből, akármennyire akarom. Van hobbim, csinálom is azt, hogy lekössön, de még arról is ő jut eszembe. El szoktam menni futni, hátha el tudom terelni a figyelmemet, de az sem segített. Biciklizés sem, a zenélés sem. Olyan szinten nem tudom elfelejteni, hogy néha még fiú létemre is sírok... Nagyon szarul érzem emiatt magam. Enni sem bírok nagyon... Más emberekkel is el szoktam menni bulizni, hátha ott elfelejtődik, de semmi haszna nem volt...

Kéne valami segítség, mert nem tudom, hogy mi lesz így, meddig bírom. :(


20/F



2017. aug. 16. 11:14
 1/9 DollarDog ***** válasza:
Mi lenne ha próbálkoznál? Küzdenél a lányért? Hisz ez a lényeg hogy küzdj egy lányért! Elfelejteni teljesen úgy se fogod tudni, találnod kell egy olyan lányt aki úgymond "kárpótolja"! Tehát aki elfeledteti veled a másik lányt!
2017. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy tuti nem jön össze. Ezt ő mondta, hogy nem akarja. De csak mint barát. Hidd el, én 2 hónapig mérhetetlenül próbálkoztam... :(
2017. aug. 16. 11:20
 3/9 DollarDog ***** válasza:
Akkor ez sajnos friendzone! Keress egy olyan lányt aki feledteti a másik lányt! Próbálj a haverokra koncentrálni! Nekem legtöbbször ők adják a támaszt mikor magam alatt voltam! 20 éves vagy nem kisgyerek! Szedd össze magad!
2017. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki a soraidból, akkor nem jártatok, csak barátkoztatok.

Szóval nem a lányba vagy szerelmes, hanem a saját (elképzelt) szerelmedbe.

Ez nem jó dolog, sőt veszélyes.

Sajna meg kell békélnünk a gondolattal, hogy nem mindig kaphatjuk meg, azt, amit/akit szeretnénk.

De néha még ennél rosszabb is történhet velünk: pl. megkapjuk, és csak a 2. gyerek után derül ki, hogy nem is őt szerettük volna, hanem egy álomképet, aki meg mégsem ő, de akkor már késő.

2017. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom. És igazad van. Próbálkozom elfelejteni. Azt mondják, hogy "az idő minden sebet begyógyít", remélem maga az érzés is el fog tűnni. :)
2017. aug. 16. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak egy másik lány fogja elfelejtettni a jelenlegit akit nem tudsz kiverni a fejedből. Hasonló szituációban voltam a legjobb lány barátnőmbe szerettem bele, volt testi kapcsolat is, de csak barát zonába tartott. Csak ugy felejtettem el, hogy megszakitottam vele ideiglenesen minden kapcsolatot, megkértem, hogy ő is hagyjon békén (minden nap nagy részét a társaságában töltöttem), kellett bő egy év nélküle, azóta van egy szerető barátnőm, és már nem esik rosszul, hogy kosarat kaptam, igaz sosem lesz nekem közömbös, de már csak barátként szeretem, és csak barátilag viszonyulok hozzá. Persze már nem töltöm vele a nap nagy részét, de szakitok rá időt.
2017. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nyugodj meg, és ha ez megvolt írj rám.
2017. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfelejteni az szerelem. A szerelem mikor lángol az ilyen. Nem lehet tudatosan befolyásolni. De örülhetsz, mert nem tart örökké. Akinek bejön a szerelem az meg azt kívánja bár csak örökké tartana, de még náluk sem tart örökké.


Erre nincs ötlet. Amit érzel az normális. Sajnos a szerelmet nem mindig viszonozzák. Túl kell élni ezt az időszakot, tereld el a figyelmedet, feleslegesen ne lovald magad a dolgon.

2017. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mersz, veszíthetsz,

ha nem mersz, VESZTETTÉL..

2017. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!