Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10. Mióta frissítettem...

Cápeti Géza kérdése:

Win 10. Mióta frissítettem nem tudok semmilyen játékot elindítani. Elsötétedik a képernyő, villan egyet és visszadob az asztalra. Bármelyikkel is próbálkoztam. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2015. aug. 7. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár korábban a DirectX SDK-t javasoltam, először próbálkozz a DirectX End User Runtime Web Installerrel. Itt van: [link]


Itt írják, hogy ez megoldotta a hibát:

[link]


Win10-et használok, egy ütközésszimulátor beállításakor én is faragtam a directx beállításokon, és a végén jó lett.

Az SDK telepítéskor feldobott S1023-as hiba azt jelenti, hogy azt még egy régebbi Visual Studio 2010 C++ fordítóhoz optimalizálták, ha a DX runtime telepítés nem elég, akkor jöhet az, hogy DX SDK telepítése előtt, a meglévő VS 2010 C++ fordítót uninstallálni kell, majd telepítés után frissítheted win updattel a legújabbra:

[link]

2015. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!