Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túl idős hozzám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl idős hozzám a srác? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 18 éves fiú, és nekem nagyon tetszik, minden nap eszembe jut. Ritkán szoktunk találkozni, de mindig boldog leszek, ha meglátom, és szeretném jobban megismerni. Nem egy bodybuilder, de nem is pocakos, nekem pont jó, nem modell szépség, de nem is csúnya, és bár az ideálom közelében sincs, nagyon tetszik. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok, mert ez nem igaz (anélkül, hogy közelebbről ismerném, nem lehetek szerelmes valakibe), még csak egyszerű vonzalomnak mondanám. Én 14 éves lány vagyok, és fogalmam sincs, hogy tetszem-e neki, mert voltak ugyan jelek, amik erre utaltak, de nagyon ritkán. Szerintetek túl idős hozzám? És ha esetleg én is tetszem neki, akkor működhetne a kapcsolat hosszútávon, anélkül, hogy mások rosszallnák, vagy piszkálnának minket miatta?

2017. aug. 16. 11:30
1 2
 1/12 DollarDog ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz másokkal! Egy kapcsolatban mind ketten szeretitek egymást akkor a mások véleménye nem fogja befolyásolni a kapcsolatotokat!


Ha neked tetszik és neki is bejössz akkor a kor az tök mindegy! Ha igazán szeretitek egymást akkor egy életre szóló kapcsolat is lehet belőle!

2017. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

16 évesen is meggondolnám, hogy össze e jöjjek egy 18 évessel mert teljesen máshogy gondolkodnak mindenről, vannak igényeik amit 14 évesen nem biztos, hogy ki tudsz, vagy egyáltalán ki akarsz elégíteni

Meg ö már felnőtt, lehet dolgozik is

Te meg még csak most mész majd gimibe

A környezeted biztos nem nézné jó szemmel, de ez a legkevesebb

2017. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem tudom biztosan, hogy tetszem-e neki, csak pár jel volt arra, hogy igen, de barátnőim szerint nem. Én is úgy gondolom, hogy csak barátként tekint rám, csak él bennem valamennyi remény, hogy mégsem.

2. válaszoló: az egyik barátnőm szülei között 14 év korkülönbség van, igaz, ők felnőttként találkoztak, csak azt nem tudom, hogy ugyanez fiatalok közt is működne-e.

2017. aug. 16. 11:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, és még nem dolgozik rendesen, még csak nyári munkája van.
2017. aug. 16. 11:48
 5/12 DollarDog ***** válasza:
#2 nem tudom te hol élsz de én 18 évesen még iskolába járok! :D jó az más hogy amelett csip csöpp munkát elvállalok de nem állandó munkám van! Ráadásul legtöbbször ugyanolyan gyerekesen tudok viselkedni mint 4 évvel ezelött!
2017. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A feleségem és közöttem 7 év korkülönbség van, de volt már 12 évvel fiatalabb barátnőm is.

Csakhogy ő nem 14 éves volt!

A srác valószínűleg rendszeresen kívánja, esetleg műveli is már a szexet, neked viszont érdemes lenne még néhány évig várni vele, de annyit meg ő nem fog várni rád. Szerintem erre célzott a #2 válaszoló is.

Egyszer egy hasonló kérdésre azt válaszoltam, hogy a kérdést 5 év múlva tegye fel. Neked is ezt javasolom.

2017. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18-14 még bele bele fér szerintem.
2017. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18 évesen csak papíron felnőtt az ember. Hiába, én is 20 vagyok, melóm is van, mégis gyereknek érzem magam. Kérdésedre is válaszolva: Felejtsd el Szerintem. Max 16 az ami hozzád való de még az is szélsőség. 18 évesen meg sem fordult volna a fejemben hogy 14 évessel kavarjak, mert tudom hogy én is másképp gondolkoztam, másnak láttam mindent, sokkal naivabb és butább voltam mint most. Keress inkább korod belit, mert hiába csak 4 év, ilyenkor még baromi sok. (Csak abba gondolj bele hogy te most vágódtál ki ált. iskolából, ő meg leérettségizett jó esetben, és megy egyetemre, vagy dolgozni)
2017. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azert nem mindegy, hogy mondjuk eppen tizennegy vagy, vagy mar majdnem tizenot
2017. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Már annyiszor kifejtettem... most csak röviden leírom a tényeket.

1. Egy 18(+) éves is lehet érzelmi alapon szerelmes, és nem feltétlenül csak a farkát akarja a csajba engedni. (Mint ahogy egy 14 éves is lehet olyan, hogy csak egyet dugni akar, jó önzőn.)

2. A szerelemben az a lényeg, hogy az összhang, a kölcsönös szeretet/szerelem és tisztelet meglegyen, ez pedig nem kor függvénye.

3. Igen, attól, mert valaki dolgozik, a másik fél meg tanul, még nem zárja ki a szerelmet, hiába hozzák fel ezt sokan perdöntő érvnek.

2017. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!