Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túl idős hozzám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl idős hozzám a srác? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 18 éves fiú, és nekem nagyon tetszik, minden nap eszembe jut. Ritkán szoktunk találkozni, de mindig boldog leszek, ha meglátom, és szeretném jobban megismerni. Nem egy bodybuilder, de nem is pocakos, nekem pont jó, nem modell szépség, de nem is csúnya, és bár az ideálom közelében sincs, nagyon tetszik. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok, mert ez nem igaz (anélkül, hogy közelebbről ismerném, nem lehetek szerelmes valakibe), még csak egyszerű vonzalomnak mondanám. Én 14 éves lány vagyok, és fogalmam sincs, hogy tetszem-e neki, mert voltak ugyan jelek, amik erre utaltak, de nagyon ritkán. Szerintetek túl idős hozzám? És ha esetleg én is tetszem neki, akkor működhetne a kapcsolat hosszútávon, anélkül, hogy mások rosszallnák, vagy piszkálnának minket miatta?

2017. aug. 16. 11:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ne törödj másokkal...nekem a barátom 20 en 15 durva köztünk azert ebben a korban a korkülönbség tudom! De szeretem és ő is engem és a szüleim imádják megmonták ennél jobb pasit nm is kívánhatnának nekem. Sokan piszkáltak de már mindenki örül h boldogok vagyunk. Már 1 éve együtt vagyunk!
2017. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én nemsokára 15 leszek de már több mint egy éve vagyok együtt a barátommal aki 18 lesz,köztünk is van 3 év korkülönbség ,de senki sem ítél el,anyuék is kedvelik,és amikor összejöttünk még 14 sem voltam,és nincs semmi problémánk azzal hogy én kisebb vagyok😊
2017. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!