Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mitcsináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mitcsináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elsős vagyok és az egyik fiúval megismerkedtem még szeptemberbe barátságnak indult de nem az lett belőle most nem rég be vallotta hogy tetszek neki.Most ahogy kezdek felé közeledni kérdezi tőlem hogy haragudnék ha összejönne egy lánnyal akivel jobba vagyok. Nyilván mondtam hogy nem zavar ha ő tetszik neki most mitcsináljak de suliba mindig nézz és olyanokat mond hogy milyen szép szemem van amit mar 10-szer mondott és annyira nem értem! 15/L és egy idősek vagyunk

2017. márc. 31. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszik? Ha nem, akkor örülj a boldogságának, ha igen, mondd el neki, ha nem hülye, és tetszel neki, érteni fogja, és megpróbálhatjátok.
2017. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen tetszik
2017. ápr. 1. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:

(1. vagyok)

Akkor még szólj neki, ameddig megteheted, nem kell titkolózni, ha szerencséd van, akkor téged választ.

2017. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!