Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene? Hatalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Hatalmas dilemmába kerültem.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit megszerettem , de van barátja. A lánynak is megtetszettem, és megpróbált szakítani a barátjával hogy velem lehessen, de nem tette meg mert a barátja is meggyőzte és visszajöttek az emlékei. Azóta máshogy viselkedik nem enged a csábításomnak, nem olyan mint amikor belészerettem. Ő szerinte van esélye nála mert nem tud engem elengedni viszont én nekem ez a helyzet nagyon szarul esik nekem. Szerintetek mit kéne tennem hogy mellém álljom? Vagy mit tegyek hogy olyan legyek mint amikor megszerettem?

2017. márc. 7. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
*nagyon szarul esik ez a helyzet nekem mert nem enged az érintéseimnek azért mert párja van mikor egy hete meg engedte ezeket
2017. márc. 7. 21:15
 2/4 anonim válasza:
"Ha nem tudsz választani két ember között, a másodikat válaszd mert ha annyira szeretted volna az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba" Vagy valami ilyesmi Johnny Depp idézet. A lényeg szerintem beszéld meg vele, hogy mi is a helyzet mert szerintem ha annyira szerette volna a srácot, akkor nem irányult volna feléd a lány..remélem tudtam egy kicsit is segíteni. :)
2017. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rosszból, de jobban teszed, ha nem próbálsz meg belekavarni egy kapcsolatba... Gondolj bele a másik srác helyzetébe, hogy te mit szólnál, ha a barátnődre nyomulna egy másik srác? Egyszerűbb elfelejteni, mintsem várni a csodára, leragadni, magadat emészteni és a végén felőrlődni.. 18/F
2017. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt javasoltam neki, hogy ne válasszon még, mert nem engem választott volna hiába. Az a kérdés hogy meg tudom e szerettetni magamat vele, mert egyenlőre még a barátja iránt érez többet, viszont én ennél a pontnál már nem adnám fel, mert irántam is érez csak kevesebbet. Szerintetek hogy tudnám elérni hogy jobban megszeressen?
2017. márc. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!