Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem lehet ebből semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem lehet ebből semmi ügye? Elkéne felejtenem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy oviba jártunk, csoporttársak is voltunk és már akkor szerettem (vagyis akkor még nem voltam tisztában a szó fogalmával...) és anya mindig.csak azt mondta hogy ott a lovagom.Oviba jártunk is.Aztán tök véletlen egy suliba kerültünl de ő egy évvel alattam volt.Aztán így nem beszélgettünk se semmi...

Volt hogy egy napköziben voltam az osztálytársaival de akkor már 4-5osztályos voltam.Aztán volt hogy egyszer felhívtam és még akkor érzett irántam valamit (de ügye ez gyerek szerelem..) és azóta nem beszéltem vele.Aztán mikor 7 osztályos voltam akkor mentem egyszer oda hozzá mikor egyedül volt hogy elmondjam neki hogy még mindig érzek valamit iránta.Aztán kisebb idő múlva elkezdett járni egy lánnyal egy ideig aztán szétmentek.Viszont 7 osztály évvégén pedig az ő osztálya és az én osztályom egy helyre ment kirándulni mert a két ofő jóban voltak.Aztán akkor gondoltam ha egyedül lesz megint felhozom ezt a témát de sajnos nem tudtam vele beszélni... Suliban meg már nem mertem odamenni hozzá..Volt mikor ráírtam 1-2 osztálytársára hogy elkérjem a telefonszámát csak az a baj hogy nekik sem volt meg... Aztán volt hogy fb-n megtaláltam és írtam neki de ahogy én néztem nem sokszor lehetett fent (mondjuk nem voltunk ismerősök) de nem látta az üzenetet sem.Neki ez az utolsó éve abba a suliba ahová én jártam.De nekem még mindig kell a fiú.Nem tudom mit csinálhatnék, már nem járok vissza a régi sulimba és nem is tudom mit tehetnék..Szerintem már nem jövök be neki...



2017. máj. 18. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Ne egy emberhez kösd már az életed. Még egy két évig hajkurászod és hopp,elment a fiatal korod egy része, meg néhány esély olyan fiúkkal ismerkedni, akiket érdekelsz!

2017. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Foglalkoztam más fiúkkal is és ismerkedtem meg azóta volt már barátom.De én még mimdig érzek valamit iránta.
2017. máj. 18. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is azt javaslom,felejtsd el,mert csak hátráltatja majd a jövő beli szerelmi életed mással
2017. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CFB ***** válasza:

Nincs lezárva a "kapcsolatod" ezzel a fiúval. Írj rá egy közös ismerősötökre face-en, hogy szóljon már neki, hogy fogadja el a felkérésedet (addig, amíg nem fogadja el, nem fogja látni, hogy írtál neki. ezért nem látta még az üzeneteket, amiket neki írtál), ls utána már fogsz tudni vele chatelni

egyébként azt javaslom, ha van időd (így év végén), menj el a régi sulidba vagy hzzá, beszélni vele.

2017. máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már volt hogy 2-3 osztálytársára ráírtam hpgy nincs-e meg nekik a telószáma... Csak nem jártam sajnos sikerrel..

Ma is ráírtam egyik osztálytársára neki még a válaszát várom.De az amúgy hogy lehet hogy oviba elkeztem érezni valamit iránta és még most is érzek valamit iránta de nem nagyon tudok róla dolgokat?

2017. máj. 20. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!