Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Va esélye egy ilyen lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Va esélye egy ilyen lánynak egy ilyén fiúnal vagy csak álom marad az egesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most leszek 16 eve, és beleszerettem egy végzős srácba. Tudjátok a srác tipikusan az a nepszeru

helyes srác akiért nagyon sokan oda és vissza vannak.. A haja, a szeme, az alkata.. minden tökéletes. Nagyon megfogott be kell vallanom.

De itt jön a probléma.. ÉN. Nos hát én nem vagyok az a világszépe bajos, tökéletes instagramm lány.. Hat be kell vallanom egyáltalán nem vagyok szép. Egyetlen egy fiú figyelmet sem keltettem fel. Mondjuk megértem, nem hibáztatom őket ha fiú lennek én se néznek egy ilyen lányra.

Mióta tetszik ez a fiú elkezdtem csinosabban öltözködni,edzek, egészségesen táplálkozok, figyelek magamra. Ezért jött jól a nyár, kicsit megváltoztam. De így sem látom magam olyannak aki bejönne ennek a srácnak. Nem érzem magam szebbnek. Ne értsétek félre, nem akarok a legszebb lenni, nem akarok minden fiúnak tetszeni, csak neki, de nem hiszem hogy én lennék az esete.

Adnátok pár tanácsot mivel kelthetnem fel a figyelmet egy picit? Nem szeretnek erőltettem rámenni vagy ilyenek. Csak azt szeretném hogy észrevegyen, esetleg leszólítson suliba.

Vagy egy ilyen fiúnal egy olyan lanynak mint en nincs is esélyem? Hagyjam inkább az egészet?


2017. aug. 18. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
16 éves lányok csak arra kellene a végzős fiúknak.....
2017. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túl jó ilyen nagyon menő és szépfiúval kezdeni szerintem. Az ilyen fiúk gyorsan váltogatják a lányokat és egyszerre több lánynak udvarolnak. Egyszer én is jártam egy ilyen fiúval és csak becsapott.
2017. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen csak arra kellene..

Nagyon jó hogy elkezdtél tenni azért hogy vonzóbb legyél, viszont nem is ismered a srácot meg mi sem, így nem lehet megítélni hogy lenne e esélyed nála. Inkább a magabiztossagodat fejleszd, és ne tűnj olyannak aki csak epekedik utána. De megpróbálhatsz mindig véletlen össze futni vele és egy kis szemkontaktust felvenni, aztán ha megtetszel neki akkor majd leszólít ő.

2017. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Nincs :) sajnos...

Én is voltam olyan hülye hogy 16 éves koromba hasonló ábrándokat kergettem.

2017. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát te vagy a kedves, aranyosan szép, de nem plázacica lány aki a rendes fiúk álma, és beleszerettél a bunkó alfahímbe. Értelek.
2017. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!