Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk, férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, férfiak! Mennyire örülnétek egy ilyen lánynak? Megbecsülnétek? Mennyire gyakoriak a körötökben az ilyen lányok? (20on éves korosztály)

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, nem magamról fogok írni, bár sok szempontnak megfelelek én is, de szeretnék olyanná válni, mint a leírtak. Szerintem ilyen az álomnő.


Külsőleg: gyönyörű szemek, nagyon szép haj, hosszú fényes dús haj, vékony sportos feszes test, közepes mellek, formás fenék, vékony lábak. Ápoltság. Nőies stílus ami néha sportosba néha elegánsba, néha egyedivé megy át.


Belsőleg: jólelkű, beszédes, mozgékony, 3 nyelv felsőfokú ismerete, jogi és pénzügyi diploma, kalandvágyó (cross motor, vitorla, paintball stb..), nagyon intelligens, okos, de ugyanakkor kellően laza és vicces is, szinte bármiről lehet vele beszélgetni. Bulizni is nagyon jót lehet vele. Céltudatos, egészséges önbizalommal rendelkezik, és kellően határozott ha a helyzet megkívánja. Bájos. Nagyon jól tud sütni-főzni, koktélokat készíteni. Kreatív. Tud játszani zongorán.


Kapcsolatban: Hűséges, odaadó, nagyon bújós, lehet vele nagyokat szexelni, de szenvedélyesen szeretkezni is. Mindig figyel a másikra, és a dolgokat szereti megbeszélni ha valami nem tetszik neki.



Csak hogy néhány jó ember ne tudjon nagyon belekötni, írok néhány negatív tulajdonságot is: nagyon makacs, amit eltervez az úgy van, ritkán enged beleszólni másnak a dolgaiba. Sokszor túl érzékeny, és sok mindent a szívére vesz. Rovar fóbiája van. Igényli az egyedüllétet is.



2016. okt. 31. 19:30
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
külsőleg: nagyon szép ARC
2016. okt. 31. 19:31
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Ez már túl tökéletes hogy igaz legyen.
2016. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem kezdenék ilyen lánnyal, mivel valószínűleg nagyon sokba kerülne fenntartani az érdeklődését. A vitorlázás tudod, nem olcsó hobbi.
2016. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Templeton Peck ***** válasza:
50%
Ha barna a haja :)
2016. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az tűnik fel, hogy rögtön a külső tulajdonságaiddal kezded a dolgokat, utána a belsőnél is inkább csak a karrier, és egyéb nagyrészt lényegtelen dolgok felsorolása következik. A számomra lényeges dolgok inkább csak a végén vannak. Ha az ilyen "álomnőnek" is ez az értékrendje, akkor valószínűleg nem illünk össze.

Az ismeretségi körömben nincs olyan lány, akire ez mind ráillene.

2016. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
29%

Küllemi leírás passzol. Bár annyira egyénfüggő, hogy ki tetszik meg, nem lehet keretek közé írni.

Belső: nem kell jogi diploma, Isten ments. Se pénzügyi, azok az emberek a leggazemberebbek a Földön. :) Bölcs legyen, ne okos. Metszed a különbséget? Koktélokat sem kell tudnia készíteni, mivel nekem van bartender vizsgám is, bízza rám ezt. :)

Kapcsolatban: tökéletes leírás.

Negatívumok: ezek tolerálhatók, ha vica-versa...

2016. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Örülnék, megbecsülném. A valóság az, hogy próbáltak már közös ismerősök így jellemzett lányokkal összehozni, csak épp az ilyen leírások általában elég elfogultak.

A pozitív dolgok jók, ha tényleg állnak. A negatívak viszont elég csupasznak tűnnek. A makacsságot utálom, mert buta dolog. Ha valaki csakazértis megakar valamit csinálni, még ha az logikátlan is és senkire sem hallgat, arra nem tudok társként tekinteni. A túl érzékeny lányok általában szimplán csak hisztisek, ezt sem tudnám elviselni hosszútávon.

A pozitív tulajdonságok közül nekem külön bejön, hogy tud sütni-főzni, kreatív és zongorázik.

2016. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Harmadszor olvasok ilyen kérdést, a részletekre nem emlékszem, de nagyjából stimmelnek :D Mi az oka ennek, ha többször teszed fel?
2016. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen formában nekem nem kellenél, sorry. De gondolom nem vesztesz sokat, ha 100-ból 98 férfi azonnal rád bólintana.
2016. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
13%

az unokahúgaim jutnak eszembe erről.

rájuk is teljesen ráillik ez a jellemzés.

jól néznek ki,felsőfokú végzettség,havi 8kilót meg millát keresnek,aztán mégsem képesek megtartani egy palit sem.

én az egyszerűbb alárendelődőbb lányokat szeretem kapcsolatra.

2016. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!