Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a lehető leggyors...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a lehető leggyorsabban elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés

Egy fiúról lenne szó, de egyszerűen akárhogy próbálom, nem megy elfelejteni.

Ma viszonylag keveset gondoltam rá, de amikor eszembe jutott, szinte összehúzódott a gyomrom, legalább is olyan érzés volt, mintha valami összerántaná.

Meg éppen kint voltam a kertben, amikor eszembe jutott valami, és arra gondoltam, hogy majd elmesélem neki, aztán rájöttem, hogy az nem megy már.

Nem tudom, hogy szerettem-e, de mindenesetre eléggé kedveltem.

Ja és most nyáron már nem megyek sehová, ezért nem lesz, ami huzamosabb ideig elterelje a gondolataim.

Ti milyen praktikákat tudtok a felejtésre?

(Alkohol meg egyéb elvetemült dolgok kizárva :D)

Ja és ismerkedni se szeretnék, nem akarok beleugrani egy másik reménytelen helyzetbe.

Köszi a segítséget!



2017. aug. 18. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Exmemoriam! Ez hp fankent kotelessegemnek ereztem :D

Teljesen megertelek. Most nem irok le mindent, de a lenyeg az h akkor tudok tulleni (letezik ilyen szo??) valakin, ha sokszor latom: hetkoznap talalkozunk, stb. Ezert van h otarsba 2 honapnal tovabb nem voltam beleesve. Na mindegy, a lenyeg az h nemtudom te hogy vagy vele, ha sok idot toltesz vele meg fogod szokni a jelenletet es mar nem huzodik ossze a gyomrod.

2017. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jöhetnek még természetesen.

Nyugiiii, nem vagyok valami pszichopata, tegnap már elég fáradt voltam, biztos ezért jutott eszembe ezen gondolkodni :D

Szoktam társaságba járni, vannak barátaim.

Kedves egyik válaszoló, nem szeretnék elkezdeni veszekedni, de nyílván nem azért írtam ki a kérdést, hogy öngyilkos legyek.

Ha annyira elvetemülten hülye lennék (mint te, mert ahogy látom, neked lazán megfordulna ez a fejedben), akkor ezt megtettem volna biztatás nélkül is, köszi, puszi 😙

De épp ez az, hogy nem vagyok, hülye, én először megpróbálom megjavítani a dolgokat, ha egyedül nem megy, akkor segítséget kérek valakitől, akinek van tapasztalata (mint ahogy most is tettem), majd ha már nincs semmi remény, CSAK akkor dobom ki.

Lehet, hogy hülye hasonlat, ez van.

Szóval húzzon a fas.ára a nyári villám az ilyen idióta válaszaiddal együtt, és menj innen, ameddig szépen és nőiesen kérlek. Have a nice day! :))

Kedves HP fannak meg köszönöm, én már próbáltam, de nem sikerült sajnos :'D

Valoszínűleg azért, mert se pálcám, se egy levelem nincs a Roxfortból, amit 11 éves korom körül kaptam volna, szóóval sosem leszek boszorkány :(

2017. aug. 19. 10:53
 13/16 anonim ***** válasza:

Tom Denem *-* egyszer ő lesz a feleségem

18f

2017. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez több tényezőtöl is függ ,priviben küld át kérlek és segitek csak előbb válaszolj ezekre : mi történt a fiúval ? , hány éves vagy ? Hol ismerted meg ? Mikor találkoztatok utoljára ?
2017. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kerdezo, az az izleses mondat amivel elkuldted a masik valaszolot... Asszem orokre megjegyeztem😃 ami pedig a Roxfortot illeti: sose lehet tudni😉
2017. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy tetszett a mondat :D

És igen, végül is még bármi lehet, lehet, hogy csak megakadt a levelem valahol félúton az otthonom és a Roxfort között :/

Talán 1-2 év múlva ideér :D

2017. szept. 1. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!