Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A reménytelen szerelmet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A reménytelen szerelmet hogy lehet a leggyorsabban elfelejteni, vagy túllenni rajta?

Figyelt kérdés

Próbáltam már mást keresni, de senki nem tudja elfeledtetni, szóval ez nem vált be. Már kerestem magamnak hobbit is, de ott is csak azt képzelem el, hogy milyen lenne, ha ott lenne velem ő is. Magamban elalvás előtt mindig próbálom meggyőzni magam, hogy már nem szeretem, meg nem működik, ilyesmik, de aztán megint kezdődik előről az egész.

Ezt hogy lehet kiheverni, mit kell csinálni ilyenkor? Már több, mint másfél éve tart.


2013. febr. 10. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés én is így vagyok vele :( ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan.
2013. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát én is pont így vagyok. Másokban őt keresem, elfoglaltságoknál is arra gondolok, hogy de jó lenne, ha velem lenne. Alvás előtt folyton róla fantáziálok (nem feltétlen szexuális dolgokat)... Szóval ez ilyen. Idővel majd elmúlik, remélem.
2013. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzeted. Ugyan így vagyok. Ez kihat az egész életemre. Családom elhanyagolom, nem csinálok semmit,nem járok sehova, mert nem akarok elfoglalt lenni ha netán keresne, és beszélni szeretne velem. Ha alszom, akkor is róla álmodom. Én is próbáltam magam elfoglalni mással, barátok, barátnőnek sírtam, nyugtatót szedek, sorolhatnám még! Írj privátot ha gondolod.


_T .

2013. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elutazol Ibizára!
2013. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy beteljesedett szerelemmel!
2013. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

El kell fojtani magadban.

El kell fogadni hogy nem jött össze.

A hobbi nem ér semmit ha nem tudja teljesen elterelni a figyelmedet róla.

Fizikailag sportolj, így egyben lefáradsz és egyben kiadod magadból a dühödet.

Avagy sírj, az is jó stresszoldó.

2013. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Küzdősportolni kezdtem, az eddigiek közül ez tereli el legjobban a figyelmemet, de ez is csak arra a heti kétszeri edzésre. De legalább akkor megkönnyebbül egy picit az agyam. Sírni is szoktam. Elfojtani próbálom, meg beletörődni is, de valahogy nem megy, és erre kellene valami módszer.
2013. febr. 10. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok kérdező ahogy te,nem tudok beletőrődni,legalább 1 esélyt kaptam volna,méghogyha nem is passzoltunk volna de legalább megpróbáltuk volna.
2013. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nemed, ill. korod? Mert az sem mindegy...
2013. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, szopás, remélem nem fog másfél évig tartani mint nálad, bár fél éve tart már...egyáltalán nem szabadott volna megismerkednünk, legalábbis nem most, még nem most... 25F
2013. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!