Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom mit akarok ilyen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit akarok ilyen még nem volt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jóban lettem 3hónappal ezelőtt...Az a gond hogy ő Németországban él.De hazaszokott járni..Nagyon jókat chateltünk mindig vártam hogy csak ő irjon...És igy most Júliusban hazajött egy hétre és elmondtam neki mit érzek iránta.Összejöttünk csak az volt az egy bökkenő hogy másnapra rá visszament.. :(

Nagyon sokat skypeoltunk napi 6 órákat is...Nem igazán gondolkoztam azon hogy mit érzek iránta...De igy egyszer beugrott, hogy NEM SZERETEM...És ez igy nagyon fölkavart nemtudtam mit akarok...Tartottunk kis szünetet egy hétig nem beszéltünk nem birtam tovább..De közben harcoltam magammal hogy igen is szeretem..Mikor ugy gondoltam nem szeretem akkor szar kedvem volt mikor ugy éreztem szeretem akkor nagyon happy voltam...És most igy hazajött egy hónapra rá...És mikor nincs velem azt mondom magamnak hogy nem szeretem...De mikor vele vagyok ezek a dolgok eszembe se jutnak és csak ugy repül az idő...Ha rossz a kedve nekem is rossz a kedvem...Ha jó ugyszint nekem is..De már tényleg kezd kiakasztani hogy nemtudom mi is ez hogy mit érzek iránta..Csak ezen tudok gondolkozni vagy a Lányon...Nemtudom azt mondani hogy szakitani akarok mert nem nincs bennem az a szar érzés, hogy én idegesit untat vagy valami..És ha elbeszélgetünk utána elég jól érzem magam..Meg hogy még soha nem voltam szerelmes és ez lenne az első párkapcsolatom mivel ezelőtt elég sokan átbasztak és dobtak az első randin...De ő más...

16/F



2017. aug. 19. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De szerelmes vagy fülig.

Csakhogy nincs itt és ezért csak a jó oldalát látod a dolgoknak...nincs negativum a kapcsinak. Jó persze nincs itt nemtudok kézenfogva sétálni,smárolni,stb.

Ha nem lennél szerelmes nem hiányozna,akkor csak olyan eddig volt,most nincs érzésed lenne.

2017. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes vagy, hanem kamasz. Kinövöd, ne félj. És megígérem neked, ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2017. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!