Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Első pillantásra mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első pillantásra mi fog meg egy srácban?

Figyelt kérdés
Egy vonzó mosoly? A tartása? Vagy úgy a kisugárzása egészében?
2017. aug. 19. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
A hitelkártyája
2017. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Kisugárzás. A mosolya, mozdulatai, pillantása. Hogy ad magára, az alap. Elsőre kb ennyi :) (+nem az a tipikus "tömegfiú", akit bárhol találni)
2017. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Engem ne fogdosson úgy hogy még csak először lát, szóval semmi.
2017. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DollarDog ***** válasza:
76%
Mi fog meg benne? Ha rámászik a barátnömre :D akkor tuti hogy megfogom, de akkor a legközelebbi ablakon ki is bszom :D
2017. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Azt, h h viselkedik másokkal. Az sok mindent elmond szerintem :)
2017. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Igazából a kisugárzása.

Látszik egy fiún szerintem már első ránézésre, hogy a normálisabb fajta, vagy inkább kerüljem el messziről.

De az is pluszpont, hogyha nem úgy sétál, mint egy suttyó, vagy egy 80 éves öregember, hanem kihúzza magát.

De egy szép, egészséges fogsor is nagyon jó első benyomás, hogyha látszik rajta, hogy elment fogászatra, és nem halogatja évek óta a fogszabályzást.

2017. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem beszélgettem vele,csak távolról láttam,akkor a szeme,a mosolya,meg úgy a megjelenése egyen.Ha már beszélgettünk,akkor a leginkább a hangja,a humora meg úgy a beszédstílusa.
2017. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2017. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem beszéltem vele akkor a szemei és a mosolya. De, ha van alkalmam elkapni ahogy nevet, (de amikor úgy igazából látszódjon rajta, hogy abban az adott pillanatban mennyire jól érzi magát és, hogy boldog) akkor az engem nagyon eltud varázsolni:).


Ha már beszélgettem vele akkor a humora. Ha van humora a srácnak és megtud nevetettni, eltudok vele beszélgetni komolyabb témákról is akkor mindent vitt. És persze az is, hogy meg legyen az esze a mostani világhoz.Ez alatt azt értem, hogy öt forintból is tizet csinál. És nem a pénzre megyek, ha ez most úgy jött le, símán fontosnak tartom, hogy az esze a helyén legyen.

2017. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arca, humora.
2017. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!