Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A mai fiatal lányok (16-18)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok (16-18) mit várnak el egy sracban ami nekik bejon? És vannak egyáltalán olyan lányok akik a komoly kapcsolatot keresik és nem csak a szexet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés van tesó, hidd el. A többség a jó szexet várja el, meg hogy legalább átlagosan kinézz, illetve hogy ne nyomulj túlságosan, de későn se (szóval néha lehetetlen:D). És nem feltétlen a kicsit csúnyácskábbak keresik a komolyat, ez attól független.

17/F

2015. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi vannak még olyan lányok bááár egyre kevesebb..

Szerintem egy fiúnál nem elég ha csak külsőre szimpatikus. Legyen közvetlen mégis tapintatos. Érdeklődő, barátságos és kedves. Ne látszódjon rajta hogy nagyon izgul meg nagyon nyomulni akar de azért mutassa ki hogy érdeklődik a lány iránt.

És élből fel tudnék sorolni 5 lányt aki komoly kapcsolatot szeretne és nem a szexre megy ;)

2015. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Keves van, en konkretan ilyen vagyok. Mi a parommal 2 evig jartunk mikor eloszor lefekudtunk. Annak a mareknyi normalis lanynak meg figyelmes, vicces, intelligens, szenvedelyes, es odaado fiu Kell egy csopp romantikaval. Az Se art ha lehet a sraccal beszelgetni es optimista, utalom ha egy fiu sajnaltatja magat...

18/L

2015. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szeressen ahogy vagyok, viselje el a feltekenysegem, azert legyen helyes, torodjon velem, ha kell ott legyen, meghallgasson, megvedjen.

Bocsi az ekezetekert.

2015. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!