Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt csajom barátnője...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt csajom barátnője rámírt. Szerintettek?

Figyelt kérdés
Szóval rámírt "beszélgetni". Megkérdezte tőlem, hogy nem megyek-e véletlenül a várba ma este. Mondtam, hogy nem, nincs kivel elmennem. Elkezdte mondani, hogy nem muszály barátnő, hogy elmenjek oda, meg barátokkal is mehetnék, meg akár egyedül is. Én akkor sem akartam menni. Beszélgettünk tovabb és kiderült, hogy ő is ott lesz a várban, a volt barátnőmmel együtt. Ezt mire véljem? (Amúgy a csaj szakított velem)

2017. aug. 20. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

3 eshetőség van:

1) a volt barátnőd vissza akar kapni, de túl nyuszi volt, hogy rád írjon.

2) a lány akar tőled "valamit".

3) csak szimpatikus vagy neki, és gondolta jó társaság lennél.

Mivel a háttérsztorit nem ismerem, így nem tudok ennél konktétabb választ adni. :D

2017. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örült, hogy a barátnője talált végre egy pasit aki viszonozza az érzéseit. Összejöttünk. Majdnem minden stim volt, néha ráírtam, hogy nem értem a barátnőmet és ennyi. A (volt) barátnőmre egyik reggel ráírtam, hogy ma csinálhatnánk valamit, de bunkón lerázott, hogy vissza fekszik aludni. Aztán 14:00 körül ismét felhívtam semmi. Egész nap kerestem de semmire nem válaszolt. Másnap rámír, hogy úgy érzi, hogy adok neki teret stb stb stb. Sablonszöveg. Én elismertem, hogy azon a napon kerestem (sokszor) amikor bunkon lerazott de más nem volt. Ezért szakított. Meg azért is szakított, higy mi az, hogy mindeninek elmondom, hogy van barátnőm. És igazából ennyi történt. Aztán történt ez a rámírt a barátnője történet.
2017. aug. 20. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Vagy ossue akar veled jonni vagy a volt baratnoddel akar ujra osszehozni.


Es a hatter sztori...

Basszus baratom ugyan ezt csinalja.Csak O a bunko :(

2017. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mik ezek a kapcsolatok emberek? :/ Ez rémesen hangzik. Hogy levetedtek ilyenekbe?


Ennyiből nehéz megmondani mit akar, majd figyeld hogy viselkedik meg ilyesmik. 16f

2017. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg rémesen hangzik. 😬
2017. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!