Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha 17évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 17évesen még nem éreztem a szerelmet?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm nyílván vágyok rá de szerelmet még nem igazán éreztem

2017. aug. 22. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem gáz. Inkább az 70 évesen gáz . 18 vagyok és eddig volt két barátnőm de csúnya vége volt xdxd . A harmadik remélem úgy fog szeretni mint egy igazi lovagot merr úgy jó a szerelem. Bár ma sajnos csak a pávarendszer van és azt szeretik sok lány.
2017. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XD Csak igazábol a ravionális énem azt mondja hogy minek hiszem hamarosan egyetemre megyek és hát ott van bőven csaj akivel megismerkedhetek a másik énem meg látja hogy olyan boldogok akik párkapcsolatban vannak már most (még ha legtöbbször csúnya végük van)
2017. aug. 22. 13:37
 3/4 CFB ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Még csak 17 vagy. Van időd.
2017. aug. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem baj. Én nem is igazán vágyok rá. Majd ha egyetemre megyek ismerkedni fogok. Meg személy szerint én nem is értem hogy miért akar mindenki párkapcsolatban élni tiniként. Mintha egyedül senkik lennénk. Nekem nincs senkim (és nem is akarok) és teljesen elvagyok. Nem kell dátumokat megjegyeznem, ajándékokat vennem stb. stb.
2017. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!