Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy kételkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kételkednek abban, hogy 17évesen megtaláltam életem szerelmét? Volt már 2 1éves kapcsolatom és most télleg érzem, hogy rá vártam, ő az aki majd teljesen megkaphat.

Figyelt kérdés
Bánt,h kételkednek a hosszú közös jövőnkben...rossz,h úgy néznek ránk, mintha ők többet tudnának,csak azért, mert ők nem találták meg a párjukat.Miért nehéz elhinni másoknak,hogy mostantól örökkön-örökké együtt leszünk?
2008. ápr. 27. 15:20
 1/8 anonim válasza:
Ez butaság!!! Én 15 leszek és 3 éve együtt vunk és én megtaláltam nem korhoz köthető!!!!!!!
2008. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se,de mindenki jön,h jaja majd elmúlik,meg majd találsz jobbat...de NEM!nekem ő a legjobb:P
2008. ápr. 27. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok:) és énis 100%-ig úgy érzem hogy megtaláltam életem szerelmét:):)(L)
2008. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt azért mondják a felnőttek, mert nekik nem sikerült, több a tapasztalatuk, megkeseredtek, nem jó a házasságuk valamint úgy vélik hogy még fiatalok vagytok az ilyesmihez, de nem kell evvel foglalkozni.
2008. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, ha megtaláltad. Másnak sokkal nehezebben megy.

De ne rúgd föl a régi életed ezért - és ne is tegyél meg neki mindent ezért. Idővel majd bizonyíthattok.

2008. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
GRat, ha megtaláltad. CSAk nehogy elkenődj, ha mégsem úgy van. Tudod, semmi sem örök...
2008. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 17-et töltöttem, mikor összejöttünk a (nemsokára) férjemmel, és már az első babánkat várjuk. Idén lesz hét éve, hogy együtt vagyunk. És még mindig úgy szeretjük egymást, mint az elején. Jól megvagyunk, jó a szex, szeretjük egymást, és ennek ez az eredménye. Ez nem lehetetlen, csak ritka. 7 év alatt sok jó, és sok rossz is történt velünk, de kitartottunk egymás mellett, és hát tudod egy nő, mindig talál ki valami újdonságot:)

Mármint olyan téren, hogy nehogy ellaposodjon a kapcsolat. Én drukkolok nektek!

2008. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Azért kételkednek, mert ez nagyon ritka. És 17 évesen mindenki úgy érzi, hogy akivel van az élete párja. Több olyan eset van, amikor később kiderül, hogy mégsem ő volt az, mint olyan, amikor valóban az volt az illető.

Ha te úgy érzed tedd azt, légy boldog amíg tudsz és ha az idő is téged igazol akkor gratulálok, egyike vagy a boldog embereknek!

2008. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!