Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk nektek bejon ha egy lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek bejon ha egy lany rudtancol? (Nem a baros vonaglos hanem a sport)

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne c: 16f
2017. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
miért pont ezt a sportot választottad kérdező?
2017. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit előítéletes vagyok ezzel szemben.

Miben másabb a báros vonaglóstól? Csak a helyszín?

2017. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 I noor Y ***** válasza:

Nekem nagyon nagyon

Egyszer gondolkoztam is milyen jo lenne ha majd ha lesz baratnom rudtancolna...de hat ...nem tudtam h sima sportkent is csinaljak..

2017. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem a hejszín: hanem a kor 😂😂
2017. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*helyszín
2017. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hogyne jönne be :) Egyszer egy fiúval le akarsz feküdni, csinálsz neki egy ilyen bemutatót lenge öltözetben, lesz egy másik rúd is.
2017. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A baros vonaglos azert nem csinal sokat, pucsit meg vonaglik neha pordul 1-2 azt is a rudba kapaszkodva labad allva es kb ennyi. A helyszin is mas a kettonel. Nyilvan a sport is a noiesseget hangsulyozza ki, de annal van egy hatar es nem csak at ribiskedesbe. Latvanyosagg sokkal,nagyon jol erosit es hajlekonynak is kell lenni hozza.keressetek ra amugy es nezzetek meg...
2017. aug. 22. 15:39
 9/18 Mansour ***** válasza:
100%
A báros változat az gusztustalan. A sportos az meg ugyanannyira vonzó, mint amikor egy csinos lány mondjuk gimnasztikázik. Tetszik a látvány, de nem ettől fogok igazán bepörögni.
2017. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szűzhártyád még meg van? 😂 szédületes egy sport 🤣
2017. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!