Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, titeket elrettent ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket elrettent ha egy lány élsportoló?

Figyelt kérdés

Öttusázom, és hát elég sok edzésem van. Sportos testalkatom van. De ne higyjétek, hogy egy kigyúrt állat vagyok. Így is tetszem fiúknak, de sokszor fiúk megkérdezik, hogy nem unom e az edzést.

15/l



2017. júl. 8. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív :)
2017. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Hát ne is gyúrd ki magad ha lehet. A nőknek ez nem illik.
2017. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok fiú, de mindenféle sportoló elrettent. Egyrészt utálom a sportot, másrészt utálom a buta embereket. Márpedig kevés kivétellel a sportolók azok.
2017. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs utolsó de mégis honnan a szarból veszed azt hogy a sportolók "buták"???? Attól mert te nem sportolsz és okos vagy attól még egy sportoló is lehet okos... csak gondolom féltékeny vagy rájuk, hogy ők az edzések mellett is jó tanulók tudnak maradni...És engem most rohadtul felhúztál, mert én is versenyszerűen sportolok, és emelett nagyon jó letta bizonyítványom. Sajnállak ha ezt gondolod a sportolókról... és ja: " nem szeretem a buta embereket" én meg az olyanokat nem szeretem mint Te! Mert ku**vára feltudnak idegesíte az ilyen baromságaikkal...
2017. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Nagyon el vagy tévedve, ugyanis rengeteg sportolóból később orvos meg ügyvéd lesz. És az edzéstársaim 80%-a Budapest legerősebb gimnáziumaiba járnak(Eötvös, Madách, Veres Péter). Amúgy sajnállak, hogy utálod a sportot, de ha valaki szereti már utálod? Bocs, hogy nem mindenki pláza macska...
2017. júl. 8. 11:18
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es! Abszolút egyet értek!
2017. júl. 8. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4es vagyok *idegesíteni

És azt kihagytam hogy a sportolóknak nagyon sok munkájuk van ebbe az egészbe...tehát sok edzés, hétvégéken versenyek stb stb... Ugyhogy úgy szóld le őket, hogy te még nem is sportolsz... Meg nem szereted a sportot... ATTÓL MERT NEM SZERETED ATTÓL MÉG LEHETNEK UGYANOLYAN MŰVELTEK, MINT TE! SŐT... Nálad már csak okosabb lehet szerintem...

2017. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 I noor Y ***** válasza:
100%

Az élsportolók altalaban nagyon intelligens emberek ( ahhoz hogy egy teniszezo megnyerjen egy grand slamet minden pillanatban koncentralni kell es minden korulmenyek kozott kordaban kell tudni tartani az erzelmeit minden helyzetbol fel kell tudni allnia= ez a 3. valaszolonak akkor se menne ha ujraszuletne , erre nagyon keves ember kepes es melle meg tehetseg is kell)

Nekem szemelyszerint nagyon bejonne ha a baratnom elsportolo lenne mert en is nagyon szeretek ...igaz csak hobbi szinten viszont azt nem szabad elhanyagolni h a sport sokmindenre megtanit teged ( pl vesziteni) es mellesleg testileg is egeszseges leszel ha nem hajtod magad halalra

17/f

2017. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki buta mint egy marék föld, annak elrettentő, akonek meg van egy kevés agya is annak nem elrettentő, hanem inkább vonzó.
2017. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt barátnőm élsportoló volt, külföldön is volt..eess imádtam!😏 Olyan jó alakja volt tőle.. és képzeljétek nem emiatt szakítottunk
2017. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!