Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 évesen sok a három?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen sok a három?

Figyelt kérdés
Sziasztok ,magamon gondolkodon hogy 14 és fél vagyok de már 3 szor voltam szerelmes ,azok közül az utolso viszonzott volt és csak 3 honapocskát tartott , szerintetek ez a három sok volt ? Vagy kevés ? Mert most néztem magamba s ugy érzem hogy sok és hamar kezdtem :/ :$ , szerintetek ? S kapok jobbat az utolsónál ? Mert attol félek hogy nem kapok még egy ennyire tökéletes barátnőt .... :(

2017. aug. 22. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hamar kezdted. Nem mellesleg még fejlődő test és szellem vagy ezt így nehezebben lehet bírni.
2017. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Megyek szarni.
2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma annyiszor.mentél szarni hogy eddig már a wc t telifostad 😂😂😂 , avval hogy kikürtölöd hogy mensz kotolni csak a % odat rontod ,én nem rakom semmilyent sem mert nem vagyok rosszidulatu ,de megérdemelnéd ..... , amugy vegyél be furazolidont hogy kicsit enyhítse a gyomir bántalmaid ☺
2017. aug. 22. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen sok. Csak te a szerelem szót (szerintem) összekevered a tetszéssel, a vonzalommal, a szeretettel, a fellángolással (igen, 3 hónapnyi is lehet). Látod, mennyi szó van erre a magyar nyelvben? Ezért is mindegy mit használunk.

/Ha kapcsolatod több volt, mint 1 ennyi idősen az már soknak számít...véleményem szerint/

14/L

2017. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!