Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon selejt vagyok, ha 25...

Nagyon selejt vagyok, ha 25 évesen már három műtétem is volt?

Figyelt kérdés
Műtötték a szememet kancsalság miatt, volt vakbélműtétem és visszérműtétem is. Elég szerencsétlennek érzem magam a testem miatt.

2017. jan. 31. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Emiatt selejt lennél? :D Te huelye vagy. Inkább örülj, hogy már jó a szemed, nem fog többet begyulladni a vakbeled, és nem fáj a visszered sem.
2017. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem! A páromnak 10+ műtétje volt rák miatt. 23 éves. Ne érezd magad szerencsétlennek, annak örülj hogy sikerültek.
2017. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

???

Most érezzem magam szarul, mert kivették a mandulámat? Keresem a logikát, de nem találom :D

2017. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

A vakbélműtét és a viszérműtét azt mondom nem olyan nagy probléma. Több ismerősömnek is volt már sokkal fiatalabb korában. A kancsalság se olyan nagy dolog, ha műthető. Azaz nem olyan súlyos, hogy menthetetlen legyen. Tehát a diagnózis: Nem vagy selejt.

Üdv, egy orvostanhallgató ;)

2017. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Örülj neki, hogy csak kancsal voltál. Én 11 éves koromban a jobb szememre egy nagyon durva szembevérzés miatt a centrális látásomat elvesztettem, tehát pont azt nem látom ezzel a szememmel, amire ránézek. Egy óriási heg van az éleslátás helyén, az orvostudomány jelenlegi állása szerint nem tudnak mit kezdeni vele.
2017. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom hol élsz, de nálunk azt hívják társadalmilag selejtnek aki önhibájából hátráltatja magát az alacsony intelligenciája és/vagy bunkó stílusa miatt.

Ezekről a dolgokról nem tehetsz amik veled voltak. Ez egy tény hogy te kevésbé vagy ilyen szempontból szerencsés, de ettől nem leszel kevesebb mint mások semmilyen szempontból.

2017. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy pszichológust. Ha a tested nem a barátod, akkor valamit rosszul látsz.
2017. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem vagy az
2017. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Egyik barátnőm Chron-beteg és neki is volt már több műtéte is, pedig nemrég lett 18 éves.

Vagy ott van egy másik barátnőm, aki szintén ugyanennyi idős és neki mindenféle betegsége van, nincs olyan növény kb, amire ne lenne allergiás, sérve van, gerincferdülése, több ételallergiája is.

Meg itt vagyok én is, igaz, nekem még nem volt semmilyen műtétem életemben, de nagyon rossz a szemem, jelenleg -3,75-ös szemüveget hordok. Ha nincs rajtam szemüveg, nem tudom elolvasni a tőlem 20 cm-re lévő füzetemet pl. És egyre csak romlik a szemem, 25 éves koromra szerintem megvakulok :"D Emellett van egy hormonbetegségem is, amire nem akarok kitérni, és emiatt többek között tele vagyok mindenhol pattanásokkal, a bőröm hihetetlenül érzékeny, és jó esélyem van rá, hogy mellrákom lesz.

Mégse gondolom azt, hogy én, vagy az emlitett barátnőim selejtek lennénk. Viszont ismerek pár szövetegyüttest, akik fizikailag teljesen egészségesek, mégse tudok rájuk mit mondani azon kivül, hogy selejtek..

2017. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Én ha a tükörbe nézek selejtnek érzem magam. Tavaly elég durván hipochonder voltam, eljártam orvoshoz is a semmiért kb, mert azt hittem hogy rákos vagyok stb. Ki is vizsáltak aztán az orvos mosolyogva küldött el. Kb. ennyit számít a gondolkodásmód... Semmi durva nincs azokban amiket leírtál.
2017. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!