Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeretnék már magam mellé valakit mert már nagyon szükségem van valakire.

Persze vannak barátaim és nagyon jól kijövök velük.

Viszont most van egy fiú akit instán bekövettem, majd ő vissza követett és ráírtam aztán megkérdeztem hogy lenne-e kedve ismerkedni... Aztán elkezdtünk ismerkedni, de képet kért rólam amit be is szivezett, meg az elején még vissza kérdezett, tehát láttam rajta hogy érdeklődik, majd egy idő után már nem kérdezett vissza.

Tegnap beszéltünk és mondta hogy éppen találkozón van és azt mondta hogy ma sokat beszélünk...

Kb 10 óra felé írtam neki és még nem írt vissza mert látni sem látta.

Az a baj hogy a fiút tényleg szeretném, de az a bajom hogy eddig akárhány fiúval próbálkoztam egy sem jött össze ezért most tanácsot szeretnék kérni meg a véleményeteket szeretném kérni hogy szerintetek a későbbiek folyamán lehetne-e ebből valami...

A héten kezdtem el beszélgetni a fiúval.

Nagyon szeretném ha ez most sikerülne.



2017. aug. 23. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L vagyok ő pedig 16/F
2017. aug. 23. 12:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemlehet az hogy egykicsit nyomulsz rá? amúgy egy jó tanács:addig ameddig nem beszélgettetek személyesen addig ne éld bele magad annyira.. mert kesőbb meg ha úgy lesz hogy semmit sem akar a srác akkor te sirankozni meg szomorkodni fogsz.. de csak azert mert bele élted magad..Ja es meg annyit hogy Ne csak te írj neki... várj ameddig ő nem jelentkezik.. légy türelmes 19F
2017. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom igazából róla kérdezgettem...

Milyen filmeket szeret de ilyen öszlszefoglalt rövid válaszokat adott.

Pedig megkérdeztem hogy érdeklem-e ő azt mondta hogy aha, de eddig mindig az igen helyett aha-t mondott.

Bizonytalamln vagyok...

Akkor ha visszaír mit írhatnék neki?

2017. aug. 23. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Például ha ilyen unalmas kérdéseket teszel fel, hogy milyen filmeket szeret, nem lehetsz számára valami izgalmas partner. Szerintem nincs sok esélyed nála azok alapján amit írtál, csak elején ismerkedni akart, de rájött nem vagy neki való.
2017. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs más ötletem amivel megtudnám ismerni.

Hát amúgy nem sokat beszéltünk...

Kérlek segítsetek mert nem tudom hogy hol rontom el mindig...

2017. aug. 24. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!