Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Már sokszor próbáltam azt, hogy bevallom és ezzel elrontottam az egészet. És nem tudom , hogy hogy tudnám megmondani neki , úgy hogy jól alakuljon. Kérlek segítsetek.
2017. aug. 23. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad túl korán megmondani! Egyszerűen légy vele kedves, előzékeny, akár bókolhatsz is finoman, de még ezzel is el lehet ijeszteni valakit, ha túl nyomulós. A legjobb az, amikor az élet úgy rendezi, hogy közötök kell legyen egymáshoz, közös tanulás, hobbi, munka, de közben nem kell semmit kimondani, lehet egymáshoz közeledni a közös dolgok ürügyén. Aztán eljön majd a pillanat, amikor elmondható, de inkább azt mondanám, előbb hívd el randira és ne azzal kezd, hogy szereted. Hagyj benne mindig egy kis kételyt. Amikor már láthatóan ő is úgy érez, ahogy te, akkor szabad neki megmondani!
2017. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van amikor ő magától is megérzi. te is észleled ha szeret... gondolom... de az a fő, hogy csak egy picurkát tudasd vele... ne mond el! csak... halogasd! megölelted már?
2017. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele?
2017. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!