Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek fiatal egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatal egy 16 éves fiúhoz egy 13 éves lány? Bejövök neki? Hogyan tudnám elfelejteni? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok most megyek gimibe. Még általánosban megtetszett egy lány. Olyan szép mindig mosolyog. Valamelyik nap összefutottam vele az utcán.Az egyik barátnőjével volt nagyon figyelte az arcomat aztán meg elröhögte magát, de ilyen suliban sokszor volt már, de akkor általában mosolygott. Próbálom elfelejteni, ezért csak fapofával mentem tovább és láttam, hogy már nem mosolyog. Most nem tudom eldönteni, hogy tetszek e neki, de kétlem mert csak 13 és fiatal eléggé. Egyszerűen nem tudom elfelejteni.

2017. aug. 24. 08:48
 1/5 anonim válasza:
100%
4 éveseknél is létezik szerelem és akkor egy 13 évesnél miért is ne? Szerintem bejössz a lánynak ;)
2017. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korkülönbség a kérdés, hanem hogy miért akarod elfelejteni.
2017. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3 év az semmi.
2017. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CFB ***** válasza:
Nem tudom, miért akarod elfelejteni. Ha szereted, jöjj össze vele. Ilyen korban még talán kicsit sok a három év, de ez emberfüggő. Ha elég érett neked, és fordítva, akkor minden a legnagyobb rendben.
2017. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért akarom elfelejteni, mert másik suliba megyek és nem találkozhatok vele max csak az utcán. Dehát ennek kevés az esélye. Inkább próbálom elfelejteni, minthogy csalódjak:(
2017. aug. 28. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!