Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 évesen hol tudnék párkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen hol tudnék párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Pontosabb az lenne a kérdésem, hogy egy normális, aranyos, korombeli (14-16 éves) lányt hol tudnék találni/hol tudnék ismerkedni.

Eddig még nem volt párkapcsolatom, de lassan szeretnék egyet.

Ha nem suliban, akkor hol tudnék találni? Bulikban? Parton?

Az gáz, ha csak leszólítanék valakit az utcán, nem?:/

170cm magas vagyok, szóval az alacsonyabbak közé sorolnám magamat.


És ha egy lánnyal el akarok lenni, milyen témákat kéne feldobnom, hogyan keltsem fel a figyelmét, mit csináljak?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 21. 02:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép az írásod, tehát elég művelt vagy. Tudod, hogy milyen jó csajokat lehet felszedni könyvtárban? ;) Tegyél egy próbát, csak úgy randomból...
2017. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CFB ***** válasza:
100%

Szerintem párt kéne találnod, nem párkapcsolatot. 15 évesen....? Hallod, most megfogtál.

Suliban a legkönnyebb. Utcán leszókíthatsz bárkit. Max furán fognak rád nézni, ha nem jössz be nekik. Pl a bátyámhoz odament egy lány. Aztán nem lett belőle semmi, de ez már nem lényeg. Kocsit egyébként szerintem attól is függ, hogy ciki-e vagy sem, hogy hol élsz, melyik városban.vagy faluban.

Ha a lány szeret valamit, kérdezz azzal kapcsolatban. Az ember mindig sokat tud beszélni arról, amit szeret.

Amúgy ha idősebb lennél azt mondanám, hogy bulik/házibulik, fesztiválok, stb. ahol elég könnyű találni valakit (igaz részegen, és többnyire 1 éjszakánál többen is lesz belőle xd, de akkor is)

2017. aug. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

15 évesen ezt igy nem kell eröltetni.!!

Mivel suliba jársz-igy van/lesz bővem esélyed rá hogy egy lány megtetszik és összejöttök.

2017. aug. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hali!Hasonló cipőben jártam,volt egyszer hogy leszólított a csaj,de főleg én hívtam el őket kávézni,előtte picit beszéltem vele fb-n aztán meg személyesen,én úgy preferálom :) Én soká hajtottam a csajokat sajna eredmény nélkül,aztán mikor "szünetet tartottam" akkor találtam rá a jelenlegi barátnőmre,szóval hajrá! jaj és mindenféléről beszélhettek,kérdezd meg hogy mit szeret stb na meg persze nézz a szemébe,figylej rá! 16F
2017. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyen fiatalon tudom, hogy korai de én is örülnék egy párkapcsolatnak, de nem akarom erőltetni mert a szerelem majd egyszer úgy is bekopog. Szívesen ismerkedek beszélgetek privátban 14/L
2017. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én 14 és fél vagyok 161 cm ,ugyhogy nem vagy alacsony ;) , nem gáz egyáltalán az utcán leszolitani de NE ugy csináld hogy szia .... , hanem odasimulsz és cipőtköts vagy megkérded hány óra van helyzettől függ , az meg nagyon jó pont ha ő szól hogy a cipőd ki van oldodva :D , oda kell simmulni szépen és aztán ugy szóba elegyedni , nézz ˇ"love story " kat youtubeon fog segíteni ;)

, igen a könyvtár biztos jó még nem próbáltam ,én egy versenyen ismerkedtem egy lannyal 3 hónapig tartott.... ,szerintem a park (itt rendes lányok vannak ) és bolt pl. sok hly van ahol rád talál a szerelem , én párt keresek de még ebben az időben rájöttem szinte lehetetlen :( ugyhogy élvezem az eggyütt töltött időket :)

2017. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán visszafejlődtél?
2017. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja,és,hogy a kérdésre is válaszoljak. Eljárhatnál valami edzésre,vagy szakkörre. Ott ugyanolyan érdeklődésű lányokat ismerhetsz meg. Én nem mondanám,hogy alacsony vagy,szerintem átlagos,hozzám képest magas (kb.160 cm vagyok 13 évesen). Szerintem nem gáz utcán leszólítani,csak készülj fel,hogy úgy sokkal nehezebb. De ha esetleg visszautasítanának,ne legyél csalódott,próbálkozz tovább,elég érettnek és értelmesnek tűnsz,biztos összejön majd egy lánnyal. 13/L
2017. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


#9 Járok sportolni; kondizok és atlétikázok. Az utóbbinál egy lányba bele is szerettem, de vele a dolgok nem alakultak tökéletesen..

2017. aug. 25. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!